Клапан Intex (Лодочний) Код: 0065


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Якісний клапан для човна від виробника Intex


Клапан є невід'ємним компонентом надувного човна ПВХ, що підтримує стабільний внутрішній тиск і запобігає витоку повітря з неї. При пошкодженні деталі транспортний засіб просто позбавляється можливості функціонувати. Багато власників човнів стикаються з ситуацією, коли клапан загублений. У будь-якому з цих випадків комплектувальне потребує заміни.

Конструкція старих моделей човнів передбачала наявність спеціальних фланців, в які вкручувалися клапани. Такий тип з'єднання проявив себе як ненадійний і не розрахований на високий рівень тиску. Сучасні надувні човни оснащуються щільно закручуючими клапанами, міцно обжимаючими тканину ПВХ.

У вас є можливість знайти потрібний клапан для надувного човна в нашому інтернет-магазині. В асортименті представлено 99% їх моделей, існуючих в наш час. Одночасно ви можете придбати і спеціальні ключі, необхідні для їх заміни.

Особливості клапана Intex

Дана деталь виготовлена ​​з міцного пластику. Призначено комплектувальне для китайських надувних водних транспортних засобів типу Intex SeaHawk всіх розмірів.

До переваг клапана фахівці і користувачі відносять:

  • тривалий термін експлуатації (не піддається «старінню»);
  • стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища (солей у воді, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур);
  • ударостійкість і несхильність до деформацій.

Деталь має діаметр різьблення 21 мм, крок різьблення - приблизно 2 мм.

Правила заміни клапана

Спочатку потрібно провести правильний демонтаж старого комплектуючого, щоб не пошкодити човен. З цією метою для викручування клапана потрібно скористатися спеціальним ключем.

Слід виконати такі кроки:

  • Випустити все повітря з транспортного засобу.
  • Знайти основу деталі (іменовану склянкою), затиснувши її міцно долонею.
  • Вставити в основу спеціальний ключ і повертати неспішно його в напрямку годинникової стрілки.
  • Загвинтити новий комплектуючий тим же ключем.

Способи діагностики герметичності клапана

Існує два нескладних варіанта, що дозволяють визначити, чи проходить крізь деталь повітря:

  • За допомогою насосного обладнання й води. Слід закачати в транспортний засіб трохи повітря і занурити його в воду разом з тією частиною, де встановлений клапан. Показником негерметичного монтажу стануть з'являються з води бульбашки.
  • З використанням розчину на основі мила. Потрібно змішати рівні частини мила, масла і води, а потім покрити сумішшю ту зону човна, в межах якої клапан примикає до тканини ПВХ. Поява бульбашок буде вказувати на витік повітря.

Проводити таку перевірку рекомендується перед кожною експлуатацією транспортного засобу, щоб убезпечити себе на воді.

Що готові запропонувати ми?

У нас ви можете купити клапан для надувного човна за найнижчою в Україні ціною. Ми не робимо націнок на представлений в каталозі товар, забезпечуючи його доступність для всіх категорій покупців.

Ми готові відправити вашу посилку в будь-який регіон країни «Нової поштою». Якщо ви вирішите віддати перевагу іншу транспортно-логістичну компанію, обговоріть цей момент попередньо з нашим менеджером.

Економте, купуючи у нас і заробляючи за кожне придбання бонусні бали. Ними ви зможете розплатитися за наступні покупки.

Телефонуйте нам і отримаєте по телефону професійну консультацію з приводу придбання клапанів до човна або їх заміни. Послуга надається на безкоштовній основі.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: