Клапан човновий Kolibri-K2 Код: 0328


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан Kolibri-K2 - для надувних човнів зі світовим брендом


Представлений клапан човни Колібрі відмінно підходить абсолютно для всього модельного ряду даних плавзасобів, починаючи з 2007 року випуску. Така модель є надійною, міцною і має тривалий експлуатаційний термін, незалежно від основних умов застосування.

Технічні особливості сучасної деталі:

  • виріб виконано з ударостійкого пластику, яка не піддається впливу ультрафіолетових променів і може експлуатуватися в водоймах з солоною або прісною водою;
  • діаметр різьби досягає 33 мм, а крок різьблення - близько 2,7 мм;
  • клапан човни Колібрі відмінно фіксує закачаний потік повітря і утримує його на протязі довгого часу, не дивлячись на максимальні навантаження;
  • після відкриття кришки повітря моментально виходить з човна, що помітно прискорює процес складання плавзасобу.

Сучасна човнова фурнітура досить проста в установці і не зажадає від власника човна особливого досвіду або додаткових навичок. Така сучасна модель клапана призначена для популярних і затребуваних човнів Kolibri різного зразка.

Швидка і вигідна покупка в магазині ЗВЗ

Ми гарантуємо нашим покупцям 100% -ве якість запропонованої продукції від перевірених фірм-виробників. Оригінальна човнова фурнітура забезпечує тривалий термін служби, а також спростить термін експлуатації в цілому.

Представлена ​​модель клапана відрізняється ударостійким матеріалом, легко угвинчується в човен і запобігає можливість виходу закачаного повітря. Таким чином, власник плавзасобу може бути впевнений у власній безпеці.

Щоб купити повітряний клапан для надувних човнів, потрібно попередньо ознайомитися з основною технічною інформацією для кожної моделі окремо. Для отримання додаткових технічних характеристик, а також конкретних відповідей на питання, що цікавлять, можна скористатися допомогою наших менеджерів. Вся додаткова інформація надається по телефону.

Для отримання власного замовлення можна скористатися швидкою доставкою товару в конкретний регіон України. Термін доставки, як правило, варіюється протягом декількох днів і безпосередньо залежить від певної області країни. Оплата здійснюється після отримання покупки або ж проводиться спеціальна передоплата.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: