Клапан човновий Пелюсток Код: 0329


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан човновий Пелюсток - відмінний вибір для довгої служби


Клапан для човна виконаний з міцного пластику і призначений для старих човнових засобів. За допомогою такої моделі власник може з легкістю накачати власне плавзасіб і тим самим привести його в робочий стан. Надійна кришка моментально фіксує потік повітря всередині човна, незалежно від максимальних навантажень на даний засіб.

Головна перевага цього доповнення полягає в його матеріалі, який не боїться різких температурних перепадів, тому не втрачає своїх головних функціональних особливостей в процесі впливу сонячних променів. Такий клапан може експлуатуватися при будь-яких умовах, незалежно від обраного водойми. Пластик відмінно справляється з прісними або солоними водами.

Основні характеристики представленої моделі:

  • відмінно підходить для старих плавзасобів, дозволяючи поліпшити і вдосконалити їх загальні технічні особливості;
  • посадочне місце вкручується в балон човна, а клапан вкручується, безпосередньо, в це посадочне місце;
  • клапан для човна здатний витримувати величезний тиск повітря;
  • наявність міцної кришки, яка щільно закриває вихід закачаного повітря і моментально відкриває доступ, дозволяючи швидко спускати плавзасіб.

Діаметра різьби представленої фурнітури становить 32 мм, а крок різьблення - близько 2,5 мм.

Інтернет-магазин ЗВЗ допоможе вибрати якісну продукцію

Вибираючи якісні товари для старих човнових коштів, важливо звернути особливу увагу на спеціальні клапани, які запобігають вихід закачаного повітря в човнах ПВХ. Такі моделі доповнені надійної кришкою, яка щільно фіксує клапан в закритому положенні.

У нашому інтернет-магазині ЗВЗ запропонований асортимент якісних виробів від перевірених компаній-виробників, які спеціалізуються на випуску даної групи товарів.

Тепер, придбати клапан на човен ПВХ можна в зручному онлайн режимі і скористатися додатковою послугою доставки товару по всім областям України. Точний час і кількість днів доставки варіюється в залежності від регіону. Крім того, кожен покупець може самостійно визначитися з найбільш вигідним і зручним способом здійснення оплати придбаного товару: накладений платіж, коли клієнт оплачує придбану човнову фурнітуру виключно після отримання товару, або ж - після здійснення передоплати.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: