Клапан для гумового човна - Лисичанський Код: 0324


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан Лисичанський - для гумових човнів


Клапан човновий Лисичанський - деталь, яка необхідна для накачування і випускання повітря в надувних човнах типу «Лисичанка», «Язь», «Стриж». Різьбовій Кланєц має діаметр різьблення 36 мм, а крок різьби становить близько 5 мм. Клапан створений з міцної гуми, а якісний замок гарантує підтримку високого тиску повітря в балонах, герметичність конструкції. Кришка надійно захищає клапан від попадання води і дрібних сторонніх предметів.

Чому клапани зношуються?

Навіть якісна гума має свій термін експлуатації. Згодом вона зношується: клапан для човна Лисичанка може рватися по різьбі або деформуватися від частого попадання всередину частинок піску. Це призводить до того, що механізм починає «труїти». В цьому випадку чути характерний свист повітря, який виходить з балонів під тиском.

Як перевірити деталь?

Перевірити герметичність клапана для гумових човнів можна за допомогою густого мильного розчину. Його наносять на кришку клапана і його краю. Там, де з'являються бульбашки повітря, є пошкодження. Якщо повітря виходить на краях кришки, проблеми з механізмом клапана, а наявність бульбашок на місці стику клапана з гумою човна може свідчити про неправильне (неплотном) монтажі клапана або появі тріщин (порізів) на гумі човна.

Як уберегти новий клапан від пошкоджень?

Щоб клапан для човна Лисичанка довго прослужив, потрібно дотримуватися кількох правил його експлуатації:

  • завжди накривати механізм кришкою, яка захищає його від попадання піску, волосся, вовни і т.д .;
  • регулярно продувати клапан (очищати від забруднень);
  • правильно наносити герметик. Речовина на різьбі часто стає причиною того, що клапан неможливо щільно вкрутити.

Клапана для гумових човнів служать довго, але вони мають невеликі розміри, тому часто губляться під час зберігання. Якщо немає кришки, варто вчасно подбати про її придбання. Експлуатація без цієї деталі може призвести до пошкодження засувки клапана, яка не розрахована на вплив зовнішнього середовища.

Перевірити клапан краще до виходу на відкриту воду: якщо механізм «травить», це обернеться неприємностями для власника човна.

Правильний вибір клапана

Отримати професійну консультацію щодо вибору деталей до човна, а також її ремонту можна у наших фахівців. Вони дадуть відповідь на всі питання клієнта і допоможуть оформити замовлення. В асортименті магазину - клапани на 99% човнів будь-якого року випуску.

Співпрацювати з нами вигідно - за кожне придбання клієнт отримує бонусні бали, з якими можна отримати хорошу знижку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: