Клапан для гумового човна - Ярославський Код: 0325


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Ярославський клапан для надувного човна будь-якого типу


Клапан човновий Ярославський - деталь старих радянських човнів «Нирок» і «Уфімку». Він створений з міцного пластику з елементами гуми. Незважаючи на тривалий термін експлуатації, багато власників надувних човнів досі використовують цей вид клапана. Він якісний і довговічний, але з часом гумки починають трухнуть, а сам клапан може загубитися при зберіганні в зимовий час. Ярославський клапан гумового човна, представлений в інтернет-магазині, має діаметр різьблення 27,5 мм, а крок різьблення - приблизно 3,5 мм: ці розміри повністю відповідають клапанів радянського виробництва.

Як замінити клапан?

Це залежить від характеру його ушкоджень. Якщо «зацькували» різьбовій фланець, його легко замінити самостійно. Для цього:

  • За допомогою нарізного ключа потрібно викрутити старий різьбовій фланець. Для цього його повертають проти годинникової стрілки.
  • Простежити, щоб приймальний фланець не "провалився» вглиб тканини. Його повернення на місце займе додатковий час.
  • Вкрутити новий фланець вручну, довертаючи його ключем до щільного з'єднання.
  • Закрити заглушкою.

Якщо ж дефекти з'явилися на частини клапана, яка знаходиться всередині балона - приймальному фланці, потрібно звернутися до фахівців. Відколи на ньому можуть пошкодити тканину човни, ремонт якої обійдеться значно дорожче.

Правильне використання клапана

Клапан для човна Нирок, як і аналогічні деталі інших виробників, потрібно «продувати». Це необхідно, щоб в ньому не накопичувався дрібне сміття, бруд і пил. Також клапан гумового човна треба накривати заглушкою: засувка не розрахована на великі навантаження і вплив зовнішнього середовища. Незважаючи на те, що навколо засувки перебувають високі борта, пошкодити її можна, просто наступивши ногою на механізм без кришки.

Але зберігати клапан для човна Нирок з щільно закритою кришкою можна, лише попередньо його просушити.

Чому варто купити клапан у нас?

Ціни інтернет-магазину «ЗВЗ» одні з найнижчих, до того ж ми пропонуємо клієнтам прозору систему бонусів. Якщо у вас виникнуть додаткові питання про характеристики деталі або особливості установки, наші менеджери дадуть вичерпні відповіді.

Доставка товару діє по всій території України. Замовивши товар на сайті, клієнт зможе забрати його в своєму населеному пункті. Це економить час на пошук необхідної деталі і перевірку її якості.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: