Клапан насоса впускний (Пластик) Код: 0348


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан для ножного насоса - впускний


Клапан насоса впускний - невід'ємна деталь пластикових насосів. Вона необхідна для втягування повітря з атмосфери, що дозволяє швидко викачати повітря з надувного човна. Для цього до деталі під'єднують штуцер насос. Але з часом клапан зношується: різьба стирається від частого або тривалого використання. Ця проблема проявляється і в ранніх моделях, які вже відпрацювали свій термін експлуатації. В цьому випадку потрібно замінити клапан на аналогічний.

Особливості деталі

Клапан ножного насоса виконаний з міцного пластику. Різьба забезпечує міцне з'єднання зі штуцер насосом, а отвори в обідку дозволяють вкрутити шурупи. Діаметр різьби становить 30 мм, а посадкового місця - 36 мм.

Як зрозуміти, що час замінити клапан?

Дефекти на деталі стають видно візуально: це можливі тріщини, відколи, деформації. Але найвірніша ознака того, що клапан для човнового насоса потрібно замінити - нещільне прилягання труби насоса до гнізда. Якщо з'єднання можна розхитати, варто подбати про придбання нової деталі. Під час роботи насоса нещільне з'єднання пропускає повітря, знижуючи його тиск. Це негативно впливає на швидкість роботи ножного насоса.

Щоб перевірити щільність з'єднання, можна прикласти руку до місця стику труби з клапаном. Якщо відчувається тиск повітря, клапан непридатний до використання. Його легко замінити: для цього мають кріплення (болти) і виймають деталь. Новий клапан ножного насоса вставляють на місце старої деталі і прикручують за допомогою болтів.

Догляд за ножним насосом

Щоб рідше шукати причини поломок пристрою, варто приділити увагою правилами його експлуатації. Повітря з надувного човна часто викачують на березі річки, тому в клапан можуть потрапляти дрібні частинки піску. Перш ніж з'єднати штуцер насос з клапаном, потрібно очистити їх від сміття і пилу. Це продовжить термін використання клапана для човнового насоса.

Гарантія якості

Безперебійна робота ножного насоса часто залежить від невеликих деталей, тому особливу увагу ми приділяємо їх якості. Для цього:

  • замовляємо товар у перевірених постачальників;
  • приділяємо належну увагу умовам зберігання деталей;
  • безкоштовно консультуємо клієнтів по вибору і правильного використання інструментів, деталей і пристроїв.

Замовлення товару в онлайн-режимі дозволяє заощадити час клієнта: потрібні елементи більше не потрібно шукати на ринку по вихідним. Компанія доставляє замовлення в будь-який куточок країни.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: