Клапан насоса випускний (Пластик) Код: 0349


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Випускний клапан для ножного насоса


Випускний клапан насоса потрібен для закачування повітря в надувний човен. Але таку функцію деталь може виконувати тільки після приєднання до неї штуцер насоса. Важливо знати, що діаметр різьби цієї моделі зворотного клапана становить 30 мм, а посадкового місця - 36 мм. Вона виконана з міцного пластику: конструкція створена таким чином, що після наповнення балона тиск повітря поступово буде закривати кришку (тобто власнику човна стане важче накачувати її повітрям). Такий захід безпеки запобігає можливість надмірного підвищення тиску в балоні, адже це може бути небезпечно для того, хто його використовує.

Коли і чому змінюють клапан?

Зворотний клапан ножного насоса витримує високий тиск, тому з часом деталь зношується. Через тривале використання відбувається стирання різьблення, і вона не може забезпечити міцне з'єднання з трубою насоса. У моделях радянського виробництва різьблення пропадає через старість матеріалу.

Коли з'єднання починає пропускати повітря, пристрій працює набагато повільніше. Власник витрачає ті ж зусилля, накачуючи балони повітрям, але необхідний тиск всередині човна досягається набагато повільніше. Перевірити щільність з'єднання просто: якщо біля місця стику відчувається тиск повітря або чути характерний свист труби при накачуванні, зворотний клапан ножного насоса варто замінити.

Коли з'єднання легко можна розхитати, це ще одна ознака необхідності монтувати нову деталь.

Як замінити клапан?

Установка цього елемента фурнітури для човнів ПВХ не потребують значних зусиль. Клапан кріпиться на трьох болтах, які можна викрутити викруткою. Нова деталь кріпиться аналогічно.

Варто пам'ятати, що навіть недавно встановлений клапан потребує очищення від пилу і бруду. Згодом вона може забиватися всередину різьблення, що зробить з'єднання з насосом менш щільним.

Переваги покупки в інтернет-магазині ЗВЗ

На сайті клієнт може знайти велику кількість різної фурнітури для човнів ПВХ. Крім деталей до сучасних човнам і насосів, ми пропонуємо нові заводські деталі до виробів радянського виробництва. Консультанти компанії допоможуть зробити правильний вибір і дадуть корисні поради по установці і ремонту пристроїв.

Інтернет-магазин гарантує якість товару і його вигідне співвідношення з ціною. Зробити замовлення можна в будь-якому регіоні країни, забравши посилку в найближчому відділенні «Нової Пошти».

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: