Клапан перепускний регулюючий внутрішній тиск Код: 0389


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан перепускний регулюючий внутрішній тиск


Пропускний клапан - брендова деталь від єдиного експортера човнів в Україні. Це комплектувальне необхідно для того, щоб убезпечити човен від перекачування. Високий тиск в балонах може бути небезпечно для власника водного транспортного засобу. Якщо воно перевищує норму, тканину човна легко пошкодити (пробити) гострими гілками, корінням дерев, а також при контакті днища з піском і камінням.

Не всі насоси для накачування човнів оснащені манометром, який дозволяє контролювати тиск всередині балонів. Але навіть правильне заповнення повітрям не може гарантувати того, що під тривалим впливом прямих сонячних променів або високої температури навколишнього середовища тиск не перевищить норму. Самостравливаючий клапан знизить його, випустивши зайве повітря, що запобіжить створенню аварійної ситуації і можливе пошкодження човна.

Як працює клапан?

Деталь встановлюється так само, як і звичайний клапан для човна ПВХ. Сучасні човни заводського виробництва можуть бути вже оснащені цим елементом, який розташований на незначній відстані від впускного клапана.

Щоб регулювати допустимий тиск в човні, в перепускному клапані колібрі знімають кришечку і підкручують (або відкручують) мембрану. Це можна зробити за допомогою звичайної хрестової викрутки.

На клапані можна встановити показник тиску, максимально допустимий в балоні. Коли повітря розшириться від нагрівання, клапан почне випускати обсяг кисню, який необхідний для нормалізації показника. При цьому чутний характерний різкий свист: якщо піднести руку до клапану, можна відчути тиск повітря, який виходить. Господарю човна не потрібно контролювати цей процес: по його закінченні механізм гарантує герметичність балонів.

Важливо: під час експлуатації човна клапан скидання тиску повинен бути постійно відкритий. Це не впливає на можливість використовувати водний засіб, але оберігає човен від різкого підвищення тиску при перегріванні.

Особливості деталі

Клапан скидання тиску на пвх човнах створений з якісного пластику. Серед характеристик комплектуючого:

  • стійкість до дії ультрафіолетових променів і вологи;
  • ударостійкість;
  • відсутність деформацій при високих температурах;
  • тривалий термін експлуатації.

Такі особливості деталі гарантують зручність її використання: клапан не потрібно часто міняти і перевіряти на «цькування» повітря.

Догляд і обслуговування клапана

Деталь прослужить довго, якщо правильно її експлуатувати. Для цього:

  • потрібно контролювати, щоб під кришкою клапана не накопичувався бруд, а також не потрапляли водорості або пісок;
  • для відкриття кришки не варто користуватися сторонніми гострими предметами, які можуть пошкодити механізм;
  • не можна допускати перемерзання в зимовий період: це може вплинути на якість пластика і зменшити термін експлуатації деталі.

Нескладні правила актуальні для всіх видів клапанів, які монтуються на пвх-човнах. Часто причиною покупки нової деталі стає втрата попереднього комплектуючого за час зимового зберігання або установка механізму на човен, який не був ним оснащена.

Якість за доступними цінами

Наш інтернет-магазин надає можливість придбати самостравлівающій клапан за доступною ціною. Ми гарантуємо якість комплектуючого, а також його швидку доставку. За кожну покупку клієнту нараховуються бонусні бали, якими він зможе розплатитися під час наступного візиту на сайт.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо вибору, експлуатації та монтажу деталі, можна звернутися за безкоштовною консультацією до наших менеджерів.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: