Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Ключ для клапана Borika - сучасний і функціональний


Представлений ключ для клапана Борика - це незамінний компонент для кожного власника плавзасобу. За допомогою даного інструменту можна з легкістю виконати заміну клапана. Такий ключ призначений абсолютно для всіх клапанів компанії-виробника Borika, як нового, так і більш старого зразка. Головна відмінна риса цих моделей полягає в наявності 8 пазів для зручної фіксації або зняття клапана.

Заміну повітряного клапана можна здійснювати самостійно або за допомогою фахівців у відповідних майстернях. Такий інструмент стане незамінним доповненням для власників надувних човнів. Як правило, клапан виходить з ладу в результаті особливого механічного впливу. Наприклад, рибалка може випадково наступити на нього в процесі складання спущеного плавзасобу. Таким чином, для термінової і миттєвої заміни потрібно мати при собі спеціальний ключ для клапана Борика.

Така модель повністю виконана з ударостійкого і зносостійкого матеріалу - сучасного пластика. Цей матеріал прийнято вважати одним з найбільш практичних, так як він поєднує в собі відносно невеликий і тривалий експлуатаційний термін.

Магазин ЗВЗ - багатий вибір і кращі ціни

Великий асортимент необхідних ключів допоможе кожному покупцеві вибрати підходящий варіант. Відповідні інструменти для популярних човнів від компанії-виробника Borika надають власникам унікальну можливість - проводити дрібні ремонтні роботи, перебуваючи прямо на водоймі. Серед основних переваг таких ключів варто відзначити:

  • відносно невелику вагу, завдяки якому виріб легко поміщається в кишеню або в руку;
  • відповідний матеріал, який може експлуатуватися при будь-яких умовах;
  • універсальна модель, яка допоможе відремонтувати старі і нові моделі човнів ПВХ.

У нашому інтернет-магазині ЗВЗ можна вибрати і придбати ключ для клапанів ПВХ човнів за демократичною вартістю від компанії-виробника. Швидка і своєчасна доставка по всій території України прискорить процес отримання покупки для клієнтів з різних областей. Наші продавці-консультанти допоможуть кожному покупцеві ознайомитися з додатковою інформацією про той чи інший товар, а також дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються оформлення покупки і її технічних характеристик.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: