Ключ для клапана Kolibri

Код товару: 0333
Відсутній

39.00грн
Інформація про доставкуВідгуки про товар «Ключ для клапана Kolibri»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Ключ клапана Kolibri - інструмент який точно стане в нагоді


Ключ для клапана Kolibri - інструмент, який необхідний для того, щоб змінити клапан надувного човна. Для кожного виду клапанів існують свої ключі. Наприклад, інструмент для механізму Kolibri не підійде для інших клапанів, адже ключі відрізняються діаметром і різьбленням. Кожен човен має ремонтний комплект, в який входить ключ для відкриття клапанів, клей і ПВХ-тканина для латок. Але з часом фірмовий ключ може загубитися, або власник човна змінить модель клапана. В цьому випадку доведеться подбати про вибір нового інструменту.

Короткі характеристики

Ключ клапана Колібрі створений з якісної і міцної пластмаси. Він має отвір спеціальної форми, яке повторює будову верхнього контуру нарізного фланця. За допомогою інструменту можна демонтувати або встановити будь-який з клапанів Kolibri.

Коли потрібен ключ?

Ключ для клапанів Колібрі необхідний при підготовці човна до експлуатації або зберігання в холодну пору року. Деякі власники човнів на зиму «викручують» клапани і монтують їх лише з настанням сезону. Але якщо човен «зимував» разом з клапаном, перед виходом на відкриту воду потрібно провести його протягання: якісна тканина човна трохи тягнеться, тому щільність з'єднання за тривалий час може ослабнути.

Клапан регулярно виймають і для його продувки. Під час частого використання човна всередину механізму можуть потрапити частинки піску або сміття. Вони також забиваються в затяжку, що може стати причиною того, що човен «травить» повітря.

Як користуватися інструментом?

Щоб викрутити клапан, ключ щільно приєднують до різьби і викручують проти годинникової стрілки. Ця процедура займає кілька хвилин, але варто бути уважним: приймальний фланець в балоні не закріплений, і після демонтажу він «провалюється» в порожнечу. У цьому випадку важливо не наступити на нього і не поставити будь-який важкий предмет: пластмаса приймального фланця не розрахована на великі навантаження.

Монтувати клапан також нескладно: ключ обертають кілька разів проти різьблення до характерного клацання і вкручують за годинниковою стрілкою, доворачивая ключем до щільного з'єднання.

Протяжка передбачає неповне розкручування з'єднання і повторний щільний монтаж клапана за допомогою інструменту.

Ключ для клапанів Колібрі завжди повинен бути під рукою: він рідко ламається, але його легко втратити серед інших інструментів. Це особливо актуально на природі, при виході на відкриту воду.

Купуємо з вигодою

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісний ключ клапана колібрі за невисокою ціною. Ми працюємо з оперативною доставкою по всій Україні, тому клієнти завжди отримують необхідні деталі вчасно. На всі додаткові питання щодо вибору товару і його використання дадуть менеджери компанії.

Схожа пропозиція в цій категорії "Ключ для клапана Bravo".


Інформація про доставку:Информація про доставку Ключ для клапана kolibri

Ключ для клапана kolibri - купити з доставкою по Україні. 

Що ми робимо зі свого боку:

  • Мінімальні тарифи на доставку - договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.