Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Ключ клапана Kolibri - інструмент який точно стане в нагоді


Ключ для клапана Kolibri - інструмент, який необхідний для того, щоб змінити клапан надувного човна. Для кожного виду клапанів існують свої ключі. Наприклад, інструмент для механізму Kolibri не підійде для інших клапанів, адже ключі відрізняються діаметром і різьбленням. Кожен човен має ремонтний комплект, в який входить ключ для відкриття клапанів, клей і ПВХ-тканина для латок. Але з часом фірмовий ключ може загубитися, або власник човна змінить модель клапана. В цьому випадку доведеться подбати про вибір нового інструменту.

Короткі характеристики

Ключ клапана Колібрі створений з якісної і міцної пластмаси. Він має отвір спеціальної форми, яке повторює будову верхнього контуру нарізного фланця. За допомогою інструменту можна демонтувати або встановити будь-який з клапанів Kolibri.

Коли потрібен ключ?

Ключ для клапанів Колібрі необхідний при підготовці човна до експлуатації або зберігання в холодну пору року. Деякі власники човнів на зиму «викручують» клапани і монтують їх лише з настанням сезону. Але якщо човен «зимував» разом з клапаном, перед виходом на відкриту воду потрібно провести його протягання: якісна тканина човна трохи тягнеться, тому щільність з'єднання за тривалий час може ослабнути.

Клапан регулярно виймають і для його продувки. Під час частого використання човна всередину механізму можуть потрапити частинки піску або сміття. Вони також забиваються в затяжку, що може стати причиною того, що човен «травить» повітря.

Як користуватися інструментом?

Щоб викрутити клапан, ключ щільно приєднують до різьби і викручують проти годинникової стрілки. Ця процедура займає кілька хвилин, але варто бути уважним: приймальний фланець в балоні не закріплений, і після демонтажу він «провалюється» в порожнечу. У цьому випадку важливо не наступити на нього і не поставити будь-який важкий предмет: пластмаса приймального фланця не розрахована на великі навантаження.

Монтувати клапан також нескладно: ключ обертають кілька разів проти різьблення до характерного клацання і вкручують за годинниковою стрілкою, доворачивая ключем до щільного з'єднання.

Протяжка передбачає неповне розкручування з'єднання і повторний щільний монтаж клапана за допомогою інструменту.

Ключ для клапанів Колібрі завжди повинен бути під рукою: він рідко ламається, але його легко втратити серед інших інструментів. Це особливо актуально на природі, при виході на відкриту воду.

Купуємо з вигодою

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісний ключ клапана колібрі за невисокою ціною. Ми працюємо з оперативною доставкою по всій Україні, тому клієнти завжди отримують необхідні деталі вчасно. На всі додаткові питання щодо вибору товару і його використання дадуть менеджери компанії.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: