Кришка клапана Kolibri Код: 0347


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Кришка клапана Kolibri - втратили? - Не біда


Кришка клапана Kolibri - це змінна пластикова деталь, яка захищає механізм від фізичних пошкоджень, попадання всередину рідини і сміття. Всі моделі Kolibri мають стандартний клапан, тому можна не турбуватися про розміри деталі. Кришка виконана з якісної пластмаси чорного кольору і кріпиться до механізму за допомогою пластикового вусики. На поверхні є виступи, які дозволяють зручно поставити її на місце після закачування повітря. Пластик не ковзає в мокрих руках, що є ще однією перевагою цієї моделі.

Причини заміни деталі

  • Одна з найбільш частих причин придбання нової кришки для човнового клапана - її втрата. Пластиковий вусик легко відламується, а випустити з уваги невелику деталь нескладно.
  • Кришка не піддається тиску повітря всередині балонів, але вона впливає на герметичність механізму. Ця деталь необхідна для того, щоб всередину клапана не потрапила вода, пісок, волосся (шерсть). Механічна засувка не розрахована на вплив фізичних факторів, тому клапан без кришки легко пошкоджується від ударів або впливу зовнішнього середовища. Наслідки - «цькування» повітря і необхідність повної заміни механізму.
  • Для виготовлення кришки для клапана Колібрі використовують якісний пластик, тому деталь рідко змінюють через деформацію або появи тріщин.

Правила використання

При закритті кришки для човнового клапана важливо упевнитися, що всередину механізму не потрапили сторонні предмети. Вони можуть заважати кришці щільно прилягати до бортів. Наслідки - розхитування отвору і його пошкодження. Варто звернути увагу і на умови зберігання кришки для клапана Колібрі: якщо вона знаходиться окремо від човна, не варто залишати вологий пластик на морозі. Перепади температур можуть зробити більш ламким тонкий пластиковий вусик.

Де і як купити

Наш інтернет-магазин дає можливість вибрати і замовити деталь в онлайн-режимі. Вартість товарів на майданчику одна з найнижчих: це можливо завдяки прямій співпраці з виробником. Якщо в клієнта виникли питання, наші консультанти допоможуть з вибором деталей і дадуть корисні рекомендації по ремонту.

На сайті інтернет-магазину функціонує система бонусів: за кожну покупку клієнт отримує бали, які він використовує при оформленні наступних замовлень.

Доставка товару здійснюється «Новою Поштою» - це дозволяє отримати замовлення в будь-якому куточку країни.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: