Кукла Японська - Barracuda з 0.18 ліски 150м на 75ячей ∅30 - 60мм Код: 0198

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Японія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Баракуда - японське сітне полотно, кращої якості


Сітки для вилову риби є снастями, історія яких веде свій відлік з прадавніх часів. З тих пір і до наших днів їх конструкція неодноразово піддавався змінам, спрямованим на удосконалення та підвищення уловістость, з'явилося безліч нових модифікацій. Завдяки простоті застосування і зберігання, невисокій вартості і хорошою ефективності сітки та сьогодні активно застосовуються рибальськими артілями, приватними господарствами та власниками невеликих ставків, що займаються виловом риби в промислових масштабах.

Якщо ви виготовляєте снасті такого типу самостійно або хочете замовити створення потрібного вам спорядження у приватного майстра, пропонуємо вам купити сітне полотно в інтернет-магазині ЗВЗ. Але враховуйте той факт, що законодавство України обмежує використання рибальських сіток з метою захисту навколишнього середовища і встановлює міри покарання за їх застосування в браконьєрських цілях в процесі аматорської риболовлі.

Особливості японських кукол

На даній сторінці каталогу представлена ​​кукла (тобто. сітне полотно) японського бренду BARRACUDA. По суті, це заготовка, яка використовується в якості основи для створення промислової рибальської сітки.

Виготовлена ​​кукла з високоякісної ліски за технологією подвійного вузла. Таким чином, виробникові вдалося забезпечити полотну максимальну міцність. В процесі виробництва застосована особлива присадка, яка є запорукою:

  • фіолетового забарвлення, що гарантує непомітність сітки під водою;
  • стійкості кукли до впливу УФ-випромінювання;
  • високого рівня еластичності, здатності розтягуватися на 25-35% по відношенню до початкового розміру;
  • міцності на розрив.

Рибак, виймає видобуток з сітки і помітив, що риба заплуталася головою в осередку, зможе її проштовхнути далі, щоб прискорити вибір, не замислюючись про те, чи не розірветься чи снасть при натягу, оскільки такий ризик повністю виключений.

Кукли BARRACUDA міцніше, надійніше і стійкіше до зношування в 3-4 рази, в порівнянні з дешевими аналогами, виготовленими китайськими виробниками. Тому японські матеріали і є лідерами за рівнем популярності та обсягами продажів на ринку сучасних снастей для риболовлі.

Як самому розрахувати параметри кукли?

Діаметр ліски, з якої виготовлені японські сітне полотна BARRACUDA, має кілька варіацій і дорівнює:

  • 0,3 мм;
  • 0,28 мм;
  • 0,25 мм;
  • 0,2 мм;
  • 0,18 мм;
  • 0,15 мм.

Тут представлені модифікації сітне полотна з 0,18-міліметрової ліски. За розмірами вироби стандартні: ширина - 150 м, висота - 75 осередків. Діаметр вічка варіюється в діапазоні 30-120 мм. Чим менше планована видобуток, тим дрібніше осередок слід брати.

Висоту кукли можна розрахувати, виконавши декілька нескладних математичних операцій. Потрібно помножити діаметр обраних осередків на загальне їх кількість по висоті, скориставшись формулою діагоналі квадрата.

Діагональ квадрата дорівнює добутку кореня квадратного з 2 (1,41) і сторони квадрата (осередки). Якщо осередок становить 50 мм, а висота кукли - 75 осередків, тоді розрахунок буде мати такий вигляд: 50 х 1,41 = 70,5 мм. Висота сітне полотна складе: 75 х 70,5 = 5287 мм, т. Е. Приблизно 5,29 м.

Чому вибір слід зробити в нашу користь?

Якщо ви хочете сітне полотно(Японія) придбати в Україні, зробіть замовлення на нашому сайті. Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх регіонів України. При необхідності ми готові відправити вам безкоштовний пробник, щоб ви мали можливість переконатися в якості представлених на віртуальній вітрині кукол. Вам необхідно сплатити лише його доставку «Нової поштою» в свій населений пункт.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: