Кукла Японська - BARRACUDA з 0.28 ліски 150м * 75ячей ∅70-100мм

Код товару: 0201
Є в наявності

Доступні опції


1 620.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Виробник: Япония
Матеріал: Леска


Основні характеристики
Виробник
Япония
Матеріал
Леска

Відгуки про товар «Кукла Японська - BARRACUDA з 0.28 ліски 150м * 75ячей ∅70-100мм»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Японське сітне полотно Баракуда - Лєскова (100% якість)


Сітки - це снасті для вилову риби, які з'явилися одними з перших. У наші дні вони, як і раніше, відрізняються затребуваністю. Це пояснюється тим, що користуватися сітками  легко, зберігати їх просто, і уловистість таких пристосувань максимальна. Можливість упіймання великих обсягів риби особливо цінна для промислової риболовлі.

Застосування сіток строго регламентується українським законодавством. З метою охорони навколишнього середовища заборонено використовувати ці спорядження, крім промислового вилову видобутку з водойм. Інакше ж подібні дії будуть кваліфіковані як браконьєрські, а за них порушнику покладається нести відповідальність.

Багато професіоналів замість придбання готових рибальських сіток вважають більш раціональним рішенням замовляти їх виготовлення за індивідуальними параметрами у майстрів або ж робити це самостійно. В такому випадку в першу чергу потрібно подбати про те, щоб придбати якісну основу для саморобного знаряддя лову - сітне полотно. Купити в Україні надійні і міцні кукли пропонує інтернет-магазин ZvZ.

Сітне полотно від японського виробника

На нашій віртуальній вітрині ви можете знайти кукли BARRACUDA, які вироблені в Японії. Основою для їх створення послужила високоміцна еластична ліска. Сітне полотна виготовлені за технологією подвійного вузла, що дозволило отримати снасті, в три-чотири рази міцніше та стійкіше до навантаженням, ніж поширені на сучасному ринок китайські недорогі аналоги. Цей факт пояснює, чому популярність кукол BARRACUDA продовжує стрімко зростати.

В процесі виробництва використовується специфічна присадка, яка:

 • забарвлює сітне полотно в непомітний під водою фіолетового відтінку;
 • створює захисний бар'єр от ультрафіолетових променів;
 • забезпечує еластичність кукли і її здатність розтягуватися на 35% понад початкових габаритів.

Нерідко виникає ситуація, коли риба заплутується в сітці в процесі вибору з снасті, і рибалка не визначиться його підштовхнути або потягнути, щоб не розірвати полотно. Якщо ж сітка зроблена з кукли BARRACUDA, такої проблеми не виникне. Завдяки високому рівню еластичності сітне полотно не деформується і не тріскається при фізичному впливі.

Параметри японських сіток

Компанія-виробник здійснює виготовлення кукол з ліски, що становить в діаметрі 0,15-0,3 мм. Розмір осередку - 30-120 мм. Довжина сітне полотна стандартна і дорівнює 150 м. По висоті налічується 75 осередків.

Якщо ж вас цікавить необхідна висота кукли , тоді вам потрібно помножити діагональ обраної вами осередки на їх загальну кількість по висоті. Для цього застосовується формула діагоналі квадрата, з метою визначення діагоналі квадрата необхідно √2 (т. Е. 1,41) помножити на сторону квадрата (т. Е. Обраної комірки).

Приклад: осередок - 70 мм, загальна кількість комірок у висоту - 75 штук. тоді:

 • 70 х 1,41 = 98,7 мм;
 • 75 х 98,7 = 7402 мм.
 • Значить, необхідна висота сітне полотна дорівнює приблизно 7,4 м.

Вигідна покупка

Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови співпраці всіх клієнтів, в тому числі і бажаючих купити сітне полотно ліскове. Україна, інакше кажучи, без винятку усі регіони країни - географічні риси нашої діяльності. Ми відправляємо посилки через «Нову пошту» по всім населеним пунктам. Чи готові надати вам безкоштовний зразок кукол, щоб ви могли переконатися в їх належній якості. Від вас буде потрібно тільки оплата доставки пробника «Нової поштою».


Інформація про доставку:

Кукла японська - barracuda з 0.28 ліски 150м * 75ячей ∅70-100мм - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
 • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.