Кукла Японська - Barracuda з 0.28 ліски 150м на 75ячей ∅100мм Код: 0201


Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Японія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Японське сітне полотно Баракуда - Лєскова (100% якість)


Сітки - це снасті для вилову риби, які з'явилися одними з перших. У наші дні вони, як і раніше, відрізняються затребуваністю. Це пояснюється тим, що користуватися сітками  легко, зберігати їх просто, і уловистість таких пристосувань максимальна. Можливість упіймання великих обсягів риби особливо цінна для промислової риболовлі.

Застосування сіток строго регламентується українським законодавством. З метою охорони навколишнього середовища заборонено використовувати ці спорядження, крім промислового вилову видобутку з водойм. Інакше ж подібні дії будуть кваліфіковані як браконьєрські, а за них порушнику покладається нести відповідальність.

Багато професіоналів замість придбання готових рибальських сіток вважають більш раціональним рішенням замовляти їх виготовлення за індивідуальними параметрами у майстрів або ж робити це самостійно. В такому випадку в першу чергу потрібно подбати про те, щоб придбати якісну основу для саморобного знаряддя лову - сітне полотно. Купити в Україні надійні і міцні кукли пропонує інтернет-магазин ЗВЗ.

Сітне полотно від японського виробника

На нашій віртуальній вітрині ви можете знайти кукли BARRACUDA, які вироблені в Японії. Основою для їх створення послужила високоміцна еластична ліска. Сітне полотна виготовлені за технологією подвійного вузла, що дозволило отримати снасті, в три-чотири рази міцніше та стійкіше до навантаженням, ніж поширені на сучасному ринок китайські недорогі аналоги. Цей факт пояснює, чому популярність кукол BARRACUDA продовжує стрімко зростати.

В процесі виробництва використовується специфічна присадка, яка:

  • забарвлює сітне полотно в непомітний під водою фіолетового відтінку;
  • створює захисний бар'єр от ультрафіолетових променів;
  • забезпечує еластичність кукли і її здатність розтягуватися на 35% понад початкових габаритів.

Нерідко виникає ситуація, коли риба заплутується в сітці в процесі вибору з снасті, і рибалка не визначиться його підштовхнути або потягнути, щоб не розірвати полотно. Якщо ж сітка зроблена з кукли BARRACUDA, такої проблеми не виникне. Завдяки високому рівню еластичності сітне полотно не деформується і не тріскається при фізичному впливі.

Параметри японських сіток

Компанія-виробник здійснює виготовлення кукол з ліски, що становить в діаметрі 0,15-0,3 мм. Розмір осередку - 30-120 мм. Довжина сітне полотна стандартна і дорівнює 150 м. По висоті налічується 75 осередків.

Якщо ж вас цікавить необхідна висота кукли , тоді вам потрібно помножити діагональ обраної вами осередки на їх загальну кількість по висоті. Для цього застосовується формула діагоналі квадрата, з метою визначення діагоналі квадрата необхідно √2 (т. Е. 1,41) помножити на сторону квадрата (т. Е. Обраної комірки).

Приклад: осередок - 70 мм, загальна кількість комірок у висоту - 75 штук. тоді:

  • 70 х 1,41 = 98,7 мм;
  • 75 х 98,7 = 7402 мм.
  • Значить, необхідна висота сітне полотна дорівнює приблизно 7,4 м.

Вигідна покупка

Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови співпраці всіх клієнтів, в тому числі і бажаючих купити сітне полотно ліскове. Україна, інакше кажучи, без винятку усі регіони країни - географічні риси нашої діяльності. Ми відправляємо посилки через «Нову пошту» по всім населеним пунктам. Чи готові надати вам безкоштовний зразок кукол, щоб ви могли переконатися в їх належній якості. Від вас буде потрібно тільки оплата доставки пробника «Нової поштою».

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: