Кукла Японська - Barracuda з 0.20 ліски 150м на 75ячей ∅40 - 65мм Код: 0199

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Японія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська кукла з міцної ліски - Barracuda


Однією з найбільш давніх і найефективніших снастей для рибного лову по праву вважається сітка. Практичність, надійність, висока уловістость, простота в експлуатації і зберіганні - ось перелік основних переваг цього пристосування, які забезпечують йому дедалі зростаючу популярність.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент сіток, але багато професіоналів вважають за краще замовляти їх виготовлення у досвідчених майстрів за індивідуальними параметрами. Для цього потрібно приділити особливу увагу вибору якісної основи для снасті, в ролі якої виступає кукла рибальська. Вона являє собою сітне полотно, розділене на осередки.

Згідно із законодавством України, використовувати сітки можна виключно для вилову риби в промислових масштабах. Якщо ви - рибалка-любитель, і вирішите скористатися снастю такого типу, ваші дії будуть розцінені як браконьєрство, за яке ви будете нести відповідальність.

Кукли BARRACUDA і їх переваги

Дані вироби, виготовлені японським виробником, користуються в наш час значним попитом. Пов'язано це з високою якістю виконання і тривалим експлуатаційним терміном сітне полотен.

Для створення японських кукол BARRACUDA застосована ліска, плетіння ж виконано відповідно до технології так званого подвійного вузла. Цей підхід дозволив виробнику створити максимально міцне сітне полотно, яке в 3-4 рази надійніше, ніж його недорогі китайські аналоги.

Виробник використав особливу присадку, яка забезпечила куклами BARRACUDA:

  • непомітний для потенційної здобичі в воді фіолетовий колір;
  • стійкість до тривалого впливу ультрафіолетових променів;
  • високий ступінь еластичності, що дозволяє на 25-35% понад початкових габаритів;
  • міцність на розрив.

Часто риба в процесі виїмки з сітки заплутується і застряє головою в осередках. Якщо снасть виготовлена ​​з кукли BARRACUDA, то її можна без роздумів і побоювань виштовхнути з сітне полотна. Еластичність і стійкість до розривів дозволять сітці залишитися цілою і неушкодженою навіть при значному впливі фізичною силою.

Параметри японських сітне полотен

По діаметру ліска, з якої виготовляються кукли BARRACUDA, може дорівнювати:

  • 0,3 мм;
  • 0,28 мм;
  • 0,25 мм;
  • 0,20 мм;
  • 0,18 мм;
  • 0,15 мм.

На даній сторінці каталогу ви можете придбати одну з модифікацій японського сітне полотна з ліскою завтовшки 0,20 мм. Габарити кукли стандартні. Ширина становить 150 м, а висота дорівнює 75 осередків. Ви маєте можливість вибрати діаметр вічка, оптимальний для ваших умов лову. Цей показник варіюється в межах 30-120 мм. Для дрібної риби потрібна маленька вічко, і навпаки.

Якщо ви хочете дізнатися необхідну висоту кукли , слід виконати невелику кількість нескладних розрахунків. Необхідно знайти твір потрібного вам діаметра ячей і загальної їх кількості по висоті полотна, застосувавши формулу діагоналі квадрата.

Діагональ квадрата розраховується наступним чином: корінь квадратний з 2 (1,41) множиться на сторону квадрата (вічка). Якщо вічко дорівнює, наприклад, 30 мм, а висота сітне полотна становить 75 осередків, тоді: 30 х 1,41 = 42,3 мм. Сітне полотно по висоті буде: 75 х 42,3 = 3172 мм, т. Е. Приблизно 3,17 м.

Чому вибір слід зробити в нашу користь?

Купуйте у нас, перед тим як виготовити рибальські сітки, кукли. Україна з усіма без винятку регіонами - територія, на яку поширюється наша діяльність. Якщо є бажання переконатися в якості матеріалів, перед тим як зробити велике замовлення, залиште замовлення оператору на отримання безкоштовного зразка. Вам потрібно буде оплатити тільки доставку пробника в вказане відділення «Нової пошти».

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: