Кукла Японська - Barracuda з 0.25 ліски 150м на 75ячей ∅60 - 65мм Код: 0200


Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Японія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітне полотно Баракуда - подужає будь-які ваші завдання


Практика використання сіток для вилову риби у великих обсягах з'явилася ще в стародавні часи. В наші дні популярність цієї снасті не знижується. Але на законодавчому рівні встановлені обмеження щодо її застосування з метою захисту навколишнього середовища і біоресурсів.

Так, в Україні сітки можна використовувати виключно для лову риби в промислових цілях (наприклад, рибальським господарствам, артілей, власникам приватних ставків і т. П.). Якщо ви є рибалкою-любителем, які вирішили застосувати таке пристосування для упіймання здобичі і незаконної її реалізації, тоді до вас будуть застосовані відповідні заходи покарання в зв'язку з браконьєрством.

Багато професіоналів вважають за краще купувати готові сітки , але деякі все ж віддають перевагу снастей, виготовленим на замовлення. У другому випадку можна зробити таке пристосування, яке на 100% підійде до конкретних умов риболовлі. Щоб замовити сітки у майстрів або приступити до їх створення самостійно, необхідно придбати сітне полотна, що відрізняються гідною якістю і надійністю. Саме такими є представлені в нашому інтернет-магазині кукли BARRACUDA.

Що являють собою кукли BARRACUDA?

Це сітне полотно японського виробництва, виготовлені з ліски. Для плетіння застосована технологія подвійного вузла. За рахунок правильно підібраних матеріалів і принципу виконання дані кукли відрізняються високим рівнем міцності - в 3-4 рази більше, ніж у бюджетних китайських виробів. Цим і пояснюється значна популярність сітне полотен BARRACUDA на сучасному ринку матеріалів для рибальських снастей і їх лідерські позиції серед безлічі конкурентів.

За рахунок особливої ​​присадки, використаної виробником, кукли виходять:

  • пофарбованими в фіолетовий відтінок, непомітний в воді і не відлякує рибу;
  • еластичними, здатними до розтягування на 25-35% від своїх розмірів;
  • несхильними до розривів;
  • захищеними від деформацій під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Якщо, виймаючи видобуток з сітки, виготовленої з кукли BARRACUDA, ви помітите, що риба проникла головою в клітинку і не може рухатися далі ні в одну зі сторін, сміливо протолкніте її, щоб прискорити процес. Ваша снасть гарантовано не лопне і не деформується.

Яких розмірів бувають японські сітне полотна?

Виробник виготовляє кукли з ліски різного діаметру: від 0,15 до 0,3 мм. Вивчивши наш каталог, ви зможете вибрати виріб, що максимально відповідає вашим запитам. На цій же сторінці представлені сітне полотна BARRACUDA з товщиною ліски 0,25 мм і різним діаметром осередків, що варіюється між 30 і 120 мм.

Кукли виготовлені за стандартними параметрами - з шириною 150 м і висотою 75 комірок. Щоб дізнатися, яка висота в метрах повинна бути у вашого сітне полотна, потрібно виконати математичні розрахунки за формулами. Помножте обраний вами діаметр осередків на їх число по висоті через формулу діагоналі квадрата.

Приклад: діагональ квадрата - це квадратний корінь з 2, помножений на сторону квадрата (в даному випадку - осередки). Корінь квадратний з 2 дорівнює 1,41, сторона осередку, наприклад, становить 60 мм, а їх кількість по висоті - 75 штук. значить:

  • 60 (розмір вічка) х 1,41 (квадратний корінь з 2) = 84,6 мм,
  • 75 (ячей по висоті) х 84,6 = 6345 мм.
  • Таким чином, висота вашого сітне полотна складе близько 6,35 м.

Що готові запропонувати ми?

Уже зараз, не витрачаючи часу на пошуки по спеціалізованих магазинах, ви можете японські сітне полотна купити. Україна, т. Е. Все без винятку регіони країни - це територія, в межах якої ми відправляємо посилки. Замовте зразок кукли на будь-яке відділення «Нової пошти», ми надамо вам його безкоштовно. Вам потрібно буде оплатити лише доставку при отриманні.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: