Пелюстка клапана (Мембрана) Код: 0343


Основні характеристики
Розміри
Ø28мм

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Пелюстка клапана - полагодити клапан просто як ніколи


Пелюстка клапана (мембрана) - деталь клапанів радянського виробництва. Вона використовується в надувних човнах «Лисичанка», «Язь», «Нирок», «Стриж», «Уфімку» і ін. Виробники вже не випускають човни з аналогічною будовою деталей. Але якісними радянськими виробами багато хто користується досі, тому заміна мембран таких клапанів залишається актуальною для багатьох любителів риболовлі.

Характеристика деталі

Мембрана для човнового клапана має діаметр 23 мм і створена з міцної гуми. Вона підійде для більшості клапанів радянського виробництва. Компанія гарантує якість деталі і правильні умови її зберігання.

Коли варто міняти мембрану в радянських човнах?

Через тривале зберігання мембрана для човнового клапана дубєєт - стає нееластичною, нещільно прилягає до «склянці». Це може стати причиною того, що клапан перестає тримати повітря.

Його герметичність легко перевірити: чи варто нанести на поверхню густий мильний розчин. При цьому човен повинна бути наповненою повітрям, а клапан щільно закритий. Якщо на мильному розчині з'являться бульбашки повітря, потрібно шукати причину в деталях.

Про те, що мембрану для клапана пора міняти, свідчить:

  • відсутність її еластичності, пелюстка «твердішає»;
  • деформації на поверхні: западини, вигини, подряпини і т.д .;
  • тривалий час експлуатації або зберігання. Гума має свій термін придатності, після закінчення якого деталь варто замінити.

Перш ніж замінити мембрану, варто очистити клапан від скупчення сміття. В отвір можуть потрапити частинки дрібного піску, волосся або водорості. Вони впливають на щільність прилягання деталей, що може привести до того, що човен «затравлівать».

Правила тривалої експлуатації

Щоб мембрану для клапана не доводилося часто міняти, варто дотримуватися простих правил:

  • не допускати «замерзання» деталей. Це може статися ранньою весною чи пізньою осінню, коли відбувається різкий перепад температур. Причиною деформації стає вологе повітря і конденсат, які перетворюються в кристали льоду;
  • перш, ніж відкласти човен на зберігання, її потрібно просушити;
  • клапан необхідно вчасно очищати від бруду.

Замінити мембрану нескладно, з цим легко впорається як професіонал, так і любитель.

Як вигідно купити пелюстка клапана

Інтернет-магазин дарує додаткову мембрану кожного клієнта, який купує клапани «Лисичанка» або «Ярославль». Це вигідно, адже гарантує тривалу експлуатацію деталей. Ви не знайдете цін нижче, ніж в нашому магазині. За покупки споживачі отримують додаткові бали, що дозволяє економити на наступних замовленнях.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: