Пелюстка клапана Посилений (Мембрана) Код: 0344


Закінчився


Основні характеристики
Розміри
Ø28мм

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Пелюстка клапана Посилена - удвічі товща і міцніша


Пелюстка клапана Посилена (Мембрана) - частина клапана, яка запобігає спуск повітря під час накачування надувного човна і гарантує герметичність механізму. Пелюстка тарельчатого типу характерний для клапанів радянського виробництва. Мембрана має діаметр 25 мм і ідеально підійде для уфимских клапанів. Але її можна використовувати і в інших надувних човнах, якщо діаметр відповідає конструкції клапана.

Особливості матеріалу

Пелюстка створена з полівінілхлориду (ПВХ). Це якісна пластмаса, яка відрізняється стійкістю до кислого середовища, розчинників, луги. Мембрана клапана з ПВХ витримує високі температури: вона може нагріватися без деформацій до +66 ° C. Один з недоліків матеріалу - низька морозостійкість. Мембрана стає менш міцною під час зберігання при температурі нижче -17 ° C. Про це варто пам'ятати любителям риболовлі, які залишають аксесуари для надувних човнів на зиму в гаражі.

Чому змінюють мембрану клапана?

Власники надувних човнів рідко звертають увагу на закінчення терміну експлуатації мембрани. Це довговічні, прості у використанні і монтажі деталі, які не вимагають особливого догляду. Заміна пелюстки відбувається в тому випадку, якщо втрачена попередня деталь, або мембрана клапана початку «труїти» повітря. Якщо власник впевнений, що тканину човна ціла, а причина проблеми - клапан, цю деталь витягують і розкручують.

Проблеми з мембраною видно навіть непрофесіоналові: після дуже тривалої експлуатації або зберігання на ній можуть з'явитися різні деформації, подряпини. Одна з причин, яка зменшує час придатності деталі - пісок і дрібне сміття, яке може потрапити всередину клапана.

Щоб не міняти мембрану часто, потрібно:

  • вчасно «продувати» клапан;
  • не залишати мембрану взимку на морозі;
  • не забувати користуватися кришкою для клапана.

Пелюстка клапана має невисоку вартість, але його вибір і заміна можуть зайняти час, тому варто дотримуватися цих простих правил використання.

Купуємо з вигодою

Замовляючи аксесуари для надувних човнів у нас, ви можете бути впевнені в:

  • високій якості продукції;
  • оперативній доставці замовлення по всій Україні;
  • низької вартості продукції в порівнянні з аналогічними товарами інших постачальників.

Якщо у клієнта з'явилися питання щодо вибору товару, встановлення деталей або ремонті, він завжди може звернутися до менеджерів компанії.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: