Рибальський павук капроновий 1,5 на 1,5м (Фатка, малявочник) Код: 0013

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Розмір
1.5х1.5 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальський павук 1,5х1,5 м


Рибальський павук розміром 1,5х1,5 м дуже зручне пристосування для підйому риби, яке може бути використане як для лову малька в якості «малявочника», так і для лову риби дрібного чи середнього розміру. Можливість зловити за допомогою такого підйомника дрібну рибку обумовлена ​​розміром осередку і щільністю полотна. Якщо говорити про полотно такої сітки - павука, то ми пропонуємо вашій увазі полотна від відомого виробника риболовних снастей «Касимов», який встиг зайняти досить міцні позиції на ринку. Купити полотно на павук заводу-виробника «Касимов» - означає зробити правильний вибір в сторону високої якості виробів і оптимальної вартості.

Ще одна особливість, якою володіють всі полотна, представлені в нашому каталозі - це ручна наборка, яка дозволяє створювати невеликий «провис» в середині вироби, який також відомий рибалкам як мішок, кишеню або міхур. Будь-яка сітка - павук для риболовлі має таку конструктивну особливість, яка дуже актуальна для того, щоб поміщати туди приманку для риби, яку ви плануєте спіймати. Варто зауважити, що побачити такий «кишеню» при покупці сітки - павука досить складно, так як він має властивість «проявлятися» тільки в процесі експлуатації. Провисання відбувається тільки тоді, коли риба вже знаходиться в павука і становить не більше, ніж 30-40 см.

Представлені в нашому каталозі сітки - «павуки», купити які ви можете в спеціалізованих магазинах або зробивши швидкий замовлення на нашому сайті. Також ми можемо вам запропонувати високоякісне полотен але від відомого заводу - виробника «Касимов», який випускає рибальські снасті за прийнятними цінами високої якості. Купити в Україні рибальський павук з високими експлуатаційними властивостями і якісними характеристиками тепер просто, легко, а головне - вигідно.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: