Рибальський павук капроновий 3 на 3м (Фатка, малявочник) Код: 0014

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Розмір
3х3 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Павук рибальський 3 на 3м


Сітка «павук» розміром 3 на 3 м являє собою підйомник для мальків, виконаний з відомою серед рибалок аматорів, Касимовською поділи. Вся продукція - виробника «Касимов» відрізняється використанням якісної сировини. Дель дає рибалці можливість виконувати ремонт снасті за допомогою капронової нитки, що значно збільшує реальний термін експлуатації рибальського павука.

Купити рибальський павук ви можете в нашому інтернет магазині, вибравши необхідну вам вічко. Таке полотно має досить функціональний «кишеню» або провис, який проглядається тільки тоді, коли полотно посаджено на дуги для павука.

Ще одна перевага, яким володіє павук - це матеріал виготовлення і ручна робота. Нитяним сетеполотна воліють, як правило, ті рибалки, які планують зловити великий улов і сумніваються у властивостях ліски. Останній варіант сетеполотна відрізняється певним умовою експлуатації. При намоканні і в воді такої рибальський павук не вимагає очищення і сушіння. Його не можна пересушити, так як нейлон не вбирає вологу.

Купити в Україні рибальський павук за прийнятною ціною ви можете, звернувшись в наш інтернет - магазин. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір рибальських снастей і надамо всебічну інформаційну підтримку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: