Рибальський павук капроновий 3 на 3м (Фатка, малявочник) Код: 0014

Доступні опції


Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностінний
Матеріал полотна: Капронова нитка
Комплектація: Обсаджене полотно з петлями
Розмір: 3х3 метра
Виробник: Україна


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Комплектація
Обсаджене полотно з петлями
Розмір
3х3 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар «Рибальський павук капроновий 3 на 3м (Фатка, малявочник)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Павук рибальський 3 на 3м


Сітка «павук» розміром 3 на 3 м являє собою підйомник для мальків, виконаний з відомою серед рибалок аматорів, Касимовською поділи. Вся продукція - виробника «Касимов» відрізняється використанням якісної сировини. Дель дає рибалці можливість виконувати ремонт снасті за допомогою капронової нитки, що значно збільшує реальний термін експлуатації рибальського павука.

Купити рибальський павук ви можете в нашому інтернет магазині, вибравши необхідну вам вічко. Таке полотно має досить функціональний «кишеню» або провис, який проглядається тільки тоді, коли полотно посаджено на дуги для павука.

Ще одна перевага, яким володіє павук - це матеріал виготовлення і ручна робота. Нитяним сетеполотна воліють, як правило, ті рибалки, які планують зловити великий улов і сумніваються у властивостях ліски. Останній варіант сетеполотна відрізняється певним умовою експлуатації. При намоканні і в воді такої рибальський павук не вимагає очищення і сушіння. Його не можна пересушити, так як нейлон не вбирає вологу.

Купити в Україні рибальський павук за прийнятною ціною ви можете, звернувшись в наш інтернет - магазин. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір рибальських снастей і надамо всебічну інформаційну підтримку.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.