Рибальський павук капроновий 2.5 на 2.5м (Фатка, малявочник) Код: 0011

Доступні опції


Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностінний
Матеріал полотна: Капронова нитка
Комплектація: Обсаджене полотно з петлями
Розмір: 2.5х2.5 метра
Виробник: Україна


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Комплектація
Обсаджене полотно з петлями
Розмір
2.5х2.5 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар «Рибальський павук капроновий 2.5 на 2.5м (Фатка, малявочник)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Павук рибальський 2.5 на 2.5м


Павук рибальський 2.5 на 2.5м є одним з найпопулярніших видів снастей даного типу, так як він поєднує в собі оптимальні розміри і високу ефективність при лові донною і деяких інших видів не дуже великої риби. Втім, і для лову риби середнього розміру, така сітка «павук» буде цілком доречна, якщо застосувати правильний метод підйому.

Серед особливостей можна відзначити, що всі сітки-павуки, які представлені в нашому інтернет - магазині, відрізняються тим, що мають сетеполотна ручної наборки, що робить вироби більш міцними і довговічними. Крім того, всі сітки мають невеликий, але достатній для риболовлі «провис» або «кишеню». Така конструктивна особливість «проявляється» тільки після того, як сетеполотна буде одягнене на спеціальні дуги на павук. Така конструкція дає можливість утримати навіть досить велику рибу під вагою якої дуги злегка прогинаються і павук провисає з кожного боку на 10-20 см, що дозволяє не втратити улов.

Купити полотно на павук, виконане з капронової нитки означає отримати додаткову перевагу - можливість самостійно залатати деякі невеликі механічні пошкодження. З цим завданням легко впоратися навіть початківець рибалка, завдяки цьому термін експлуатації павука може виявитися досить довгим.

Купити в Україні рибальський павук тепер стало ще простіше, адже його можна замовити прямо на сайті нашого інтернет - магазину на вигідних умовах і за привабливою ціною. Ми співпрацюємо безпосередньо з кращими виробниками, а тому гарантуємо високу якість і довговічність всіх рибальських снастей, які ми пропонуємо вашій увазі.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.