Рибальський павук Капроновий 2 на 2м (Фатка, малявочник)

Код товару: 0012
Є в наявності

Доступні опції


175.50грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова:
Матеріал полотна:
Виробник:
Комплектація:
Розмір:


Характеристики снасті
Будова
Матеріал полотна
Основні характеристики
Виробник
Комплектація
Розмір

Відгуки про товар «Рибальський павук Капроновий 2 на 2м (Фатка, малявочник)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Павук рибальський 2 на 2м


Павук рибальський 2 на 2м являє собою одну з найбільш популярних «моделей» цієї рибальської снасті завдяки своїм відмінним якісним властивостям і експлуатаційними характеристиками. Сітка «павук» для риболовлі цього типорозміру відмінно підходить для риболовлі під час нересту на мілководних водоймах. Якщо ви плануєте вилов малька, то має сенс придбати павук-малявочник з меншою осередком. Втім, завжди потрібно узгоджувати розмір видобутку з розміром осередку, чим більше передбачуваний улов, тим більшою може бути осередок і розмір самого «пристрою». Підійде для лову корюшки, Рябця і Єльця.

Павук рибальський 2 на 2м з ліски, має ряд додаткових переваг. Такі снасті легко сушаться, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, на відміну від інших видів снастей цього типу. Сьогодні досить популярні капронові сітки - павуки, але вони мають ряд недоліків: деформуються, при сушінні набувають неприємного відлякує рибу запах. Такі снасті можна використовувати тільки в тому випадку, якщо рельєф дна нерівний, і ви абсолютно впевнені, що якісь «сюрпризи» дно водоймі все-таки таїть. У всіх інших випадках варто віддати перевагу рибальський павук з ліски, що володіє високими якісними показниками і тривалим терміном експлуатації.

Купити в Україні рибальський павук ви можете в нашому інтернет - магазині, де ми зібрали для вас найбільш затребувані моделі «павуків» ручної роботи. Бажаємо вам вдалого вибору!


Інформація про доставку:

Рибальський павук капроновий 2 на 2м (фатка, малявочник) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.