Рибальський павук Капроновий 2 на 2м (Фатка, малявочник) Код: 0012

Доступні опції


Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностінний
Матеріал полотна: Капронова нитка
Комплектація: Обсаджене полотно з петлями
Розмір: 2х2 метра
Виробник: Україна


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Комплектація
Обсаджене полотно з петлями
Розмір
2х2 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар «Рибальський павук Капроновий 2 на 2м (Фатка, малявочник)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Павук рибальський 2 на 2м


Павук рибальський 2 на 2м являє собою одну з найбільш популярних «моделей» цієї рибальської снасті завдяки своїм відмінним якісним властивостям і експлуатаційними характеристиками. Сітка «павук» для риболовлі цього типорозміру відмінно підходить для риболовлі під час нересту на мілководних водоймах. Якщо ви плануєте вилов малька, то має сенс придбати павук-малявочник з меншою осередком. Втім, завжди потрібно узгоджувати розмір видобутку з розміром осередку, чим більше передбачуваний улов, тим більшою може бути осередок і розмір самого «пристрою». Підійде для лову корюшки, Рябця і Єльця.

Павук рибальський 2 на 2м з ліски, має ряд додаткових переваг. Такі снасті легко сушаться, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, на відміну від інших видів снастей цього типу. Сьогодні досить популярні капронові сітки - павуки, але вони мають ряд недоліків: деформуються, при сушінні набувають неприємного відлякує рибу запах. Такі снасті можна використовувати тільки в тому випадку, якщо рельєф дна нерівний, і ви абсолютно впевнені, що якісь «сюрпризи» дно водоймі все-таки таїть. У всіх інших випадках варто віддати перевагу рибальський павук з ліски, що володіє високими якісними показниками і тривалим терміном експлуатації.

Купити в Україні рибальський павук ви можете в нашому інтернет - магазині, де ми зібрали для вас найбільш затребувані моделі «павуків» ручної роботи. Бажаємо вам вдалого вибору!

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.