Сітка фінська Та-Юй, тристінна 1.8м на 30м (Шнурова) Код: FD3K

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
Довжина
25-30 метрів
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Фінська риболовна сітка - шнурова


Таке знаряддя лову, як сітка рибальська, набуло широкого поширення з давніх часів. З плином часу конструкція снасті зазнавала якісні зміни, постійно вдосконалюючись і перетворюючи. В наші дні одними з найбільш продуктивних вважаються сітки фінські. Саме виробниками Фінляндії була розроблена особлива технологія виготовлення снасті, яка отримала визнання завдяки своїй продуманості та ефективності, тому і застосовується багатьма світовими компаніями, що спеціалізуються на випуску снастей для лову риби.

Інтернет-магазин попереджає всіх клієнтів про те, що використання сіток, згідно з українським законодавством, дозволено тільки для промислової риболовлі. В іншому ж випадку відповідальність на порушення цієї норми в 100% обсязі несуть недобросовісні споживачі.

У чому полягають особливості тристінної сітки?

Завдяки своїй конструкції ці снасті називають часто тристінками, трирядками, путанками. Сітка складається з двох сітне полотен, які посаджені на шнури. Верхній шнур отримав назву плаваючого, оскільки на ньому закріплені поплавки, а нижній іменується грузиковим, оскільки призначений для закріплення грузиків.

Обидва сітне полотна мають різний діаметр осередків: у зовнішнього вічка крупніше, а у внутрішнього - дрібніше. Принцип спрацьовування сітки такий. Риба через великі вічка зовнішнього сітне полотна пропливає всередину пастки, підчіплює частина внутрішнього сітне полотна, протягує її слідом за собою через великі вічка того ж зовнішнього полотна з іншого боку. Таким чином, здобич сама створює навколо себе сітковий  мішок, з якого не може вибратися.

Представлені в нашому каталозі фінські сітки для риболовлі мають такі розміри:

  • товщина нейлонової ліски, використаної для виготовлення сітне полотна - 0,14-0,18 мм;
  • висота снасті - 1,8 м;
  • довжина сітки - 30 м;
  • осередки - 25, 27, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 мм.

Сітне полотно - синього кольору. Завдяки цьому воно практично невидиме в воді, не відлякує навіть саму обережну рибу, застосовується і для денної, і для нічної риболовлі.

Важливою перевагою представленої в каталозі моделі сітки є те, що обидва шнура з елементами оснащення надійно і ретельно заховані в оплетку. За рахунок такого технічного рішення вдалося отримати снасть, яка легко розкладається і складається, закидається і витягується з води, оскільки можливість заплутування поплавців і грузиків зведена до нуля. У зв'язку з цим фінкою-тристінкой зможуть без проблем скористатися навіть рибалки-новачки.

Чому варто вибрати наш магазин?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних снастей для риболовлі за доступною вартості, тоді ви звернулися за адресою. Інтернет-магазин ЗВЗ - це територія вигідних покупок. Нам віддають перевагу багато професіоналів і новачки, оскільки у нас діють:

  • низькі ціни без «накруток» на підсумковій сумі;
  • система бонусних балів, що дозволяє отримувати знижки;
  • сервіс організації відправки посилок в усі регіони України «Нової поштою»;
  • можливість обміну та / або повернення непідійшовшій продукції;
  • 2-тижнева гарантія на куплений товар.

Для тих, хто має сумніви щодо правильності свого вибору, діє спеціальна пропозиція - безкоштовна консультація менеджерів інтернет-магазину в телефонному режимі. Наші співробітники мають тривалий професійний досвід, глибокі знання потреб цільової аудиторії і специфіки асортименту, тому допоможуть зробити безпомилковий вибір.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: