Кукла рибальська з капронової нитки 29х6 - 150м на 100яч ∅70 - 100мм Код: 0061

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
100 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітне полотно з нитки (29х6текс) - 0.6мм товщина


Капроновое сітне полотно, або кукла, використовується для виготовлення сіток або інших знарядь лову. Зовні це сітка без вантажив і гачків, скручена певним чином, щоб уникнути плутанини ниток між собою. Буває різних розмірів, кольорів, форм осередків і способів плетіння. Щоб виготовити правильну сітку для лову риби, потрібно розібратися в деяких нюансах, що і пропонуємо зробити нижче.

Область використання кукли з сітне полотно

Кукли з капронового сітне полотна здатні витримувати навантаження від 5 до 20 кг, тому їх використовують в рибних господарствах для промислової ловлі риби. А точніше для побудови знарядь лову, сіток різного розміру, також рибалки з неї роблять неводи, тралові мішки, спортивне спорядження. Крім великих рибгоспів, великий попит на кукли з капрону серед приватних підприємців або рибалок, які займаються розведенням риби у власних водоймах в особистих цілях.

У порівнянні з дешевими китайськими заготовками, які часто рвуться від наполовину меншої ваги, ніж рекомендовано виробником, кукли з капрону здатні витримувати великі навантаження, при регулярному використанні нитки не гниють, так як вода не руйнує капрон, і не втрачають своїх властивостей.

Найчастіше кукли з сітне полотна виготовляють з наступних матеріалів:

  • капрон;
  • ліска;
  • нейлон.

Наші фахівці пропонують зупинити свій вибір, саме на куклах з капронового сітне полотна. Вони не рвуться, не плутаються між собою і більш міцні, ніж виготовлені з ліски.

Види сітне полотна

Різновидів полотен буває кілька видів, залежно від розтягування, способу плетіння, навантаження і т. Д. За способом розтягування комірки в заготівлі можуть бути розташовані в вертикальному, горизонтальному напрямку або утворювати квадрати на кутах. Але сама осередок при цьому має стандартні розміри: висота - 75 вічок, а довжина - 150 м. Називається цей параметр конструктивним кроком, можна також зустріти таке спрощене назву, як крок осередку.

У продажу можна зустріти полотна з такою формою осередків:

  • ромбічної. Її називають ще нормальною або традиційною, так як таке розташування осередків на сітне полотні найбільш поширене;
  • дзеркальною. Нитки розташовуються на однаковій відстані уздовж і поперек полотна, утворюючи осередки рівною квадратної форми;
  • стільникове або шестигранне плетіння. Нагадує бджолині стільники. Самі осередки можуть бути рівносторонніми або різнобічними.

Кукли з капронового сітне полотна виготовляються вручну або машинним способом. При цьому можуть зв'язуватися між собою різними вузлами. Найбільш поширений прямий і штоковий вузол. Перший - найпростіший, тому заготовки, зроблені з ниток пов'язаних прямим способом, - дешевший варіант, але вони не такі міцні, а дрібні волокна здатні деформуватися, перекошуватися і втрачати форму.

Штоковий або подвійний штоковий вузол, останній використовується для плетіння кукли з капронових ниток, адже в вузлах спостерігається ковзання, тому це ефективний спосіб уникнути цього явища.

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити капронове сітне полотно, виготовлене з білою нефарбованої капронової нитки товщиною текс 29х6 (приблизно 0,6 мм). Текс - це одиниця виміру лінійної щільності нитки, то є 1000 метрів буде важити 29 грам, а значення х6 означає в 6 плетінь. Вони бувають у двох розмірах: 150 метрів довжини на 75 осередків висоти, і 150 метрів на 100 осередків.

Дізнатися висоту кукли можна і самостійно. Для цього скористайтеся формулою діагоналі квадрата.

Наприклад, квадратний корінь з 2 - це 1,414, множимо на осередок, наприклад, 36 мм, виходить 50,9 мм, і множимо на 75 комірок = 3,817м. Виходить висота кукли 3,8м.

Вибирайте в залежності від того, наскільки велику рибу будете виловлювати. Незабарвлені заготовки краще застосовувати для виготовлення сіток, що використовуються для морського лову риби або в водоймах з чистою водою.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: