Сітне полотно Golden-Fish з 0.15 ліски 150м на 75ячей ∅30 - 50мм Код: 0038

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Тайвань

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітне полотно, кукла Golden-Fish


Сітки чдля вилову риби є одним з найбільш ранніх винаходів людства. Риболовлі здавна судилося отримати статус популярного ремесла в тих краях, берега яких омивали природними водоймами з достатком видобутку. З тих далеких часів сітка рибальська зазнала безліч якісних змін і удосконалень, але ключовий принцип її створення залишився колишнім.

Що таке рибальська кукла і як зробити з неї сітку?

З метою створення сітки для вилову риби використовується сітне полотно, змотати в згорток, яке отримало назву «кукла рибальська». Для виготовлення даного матеріалу використовуються спеціальні нитки (капрон, нейлон) чи ліска. Шляхом їх переплетення між собою утворюються вічка, однакові за формою і рівні за розмірами. Вічка отримують зовнішній вигляд ромбів, які розташовуються один за одним вертикально рівними рядами. Виходячи зі ступеня розтягування полотна, вічка можуть набувати подобу ромбів, витягнутих горизонтально або вертикально, і навіть отримувати форму рівностороннього квадратів. Щоб кукла рибальська перетворилася в готову снасть - рибальську сітку, необхідно:

 • виконати її посадку на підбори (шнури);
 • оснастити її поплавками;
 • доповнити грузилами.

Тільки після цього полотно зможе перетворитися в спорядження, здатне перебувати під водою в робочому положенні - не утопія зовсім, і не спливаючи, т. Е. Вертикально. Від правильної посадки залежить і обсяг майбутнього улову. Тому дану процедуру краще довірити фахівцям або досвідченим рибалкам, які знають, які нюанси необхідно врахувати, щоб уникнути грубих помилок.

Купити куклу рибальську - завдання для рибалки відповідальна, причому не менше, ніж її посадка. Правильний вибір сітне полотна, включаючи товщину нитки, її забарвлення, розмір осередків з урахуванням типу водойми, в якому планується вилов видобутку, а також виду риби, на яку має бути «полювання» - це запорука не тільки продуктивної риболовлі, але також і довговічності виготовленої з кукли сітки.

Правила посадки кукли

Щоб перетворити сітне полотно в ефективну рибальську сітку, необхідно дотримуватися таких ключових правил:

 • вибрати такий розмір вічка, який буде відповідати розмірам риби, яку ви збираєтеся ловити;
 • виконати правильне і чіткий розподіл вузлів на підборах;
 • простежити за тим, щоб одна підбору мала меншу довжину, ніж саме сітне полотно, що дозволить забезпечити йому ефект провисання;
 • зробити точний розрахунок коефіцієнта посадки.

На підбори посадка кукли виконується за технологією нанизування. Крайній ряд осередків полотна садять на шнур, при цьому прив'язуючи за допомогою спеціальних вузлів через певний крок. Потім підбори оснащують поплавками і грузилами, які, врівноважуючи один одного, забезпечують плавучість сітки, зануреної в воду.

Переваги рибальської кукли Golden-Fish

Сітне полотно тайванського бренду Golden-Fish (в перекладі на російську означає «зоряна риба») користується популярністю на ринку товарів для риболовлі в усьому світі. Виробництво матеріалу ведеться протягом останніх десяти років, і за цей час продукція встигла прославитися серед рибалок такими позитивними якостями, як:

 • невелика вага за рахунок використання для виготовлення мультімонофіламентной нитки - так званої скрученої ліски;
 • м'якість і еластичність;
 • ідеально рівні вічка;
 • унікальна забарвлення - колір морської хвилі, який забезпечує невидимість сітне полотно в воді навіть для самих «обережних» риб;
 • високий рівень міцності на розрив;
 • відмінна вологостійкість;
 • здатність протистояти негативному впливу солоної води;
 • низька ціна в поєднанні з відмінними показниками якості.

Рибальська кукла Golden-Fish проходить попередню термообробку, за допомогою чого стає можливим підвищення її експлуатаційних характеристик і збільшення загального терміну застосування.

Як придбати куклу для рибальського сітки?

Купити куклу рибальську в Україні можна в таких модифікаціях:

 • з товщиною ліски 0,15 / 0,18 / 0,2 / 0,23 / 0,25 / 0,28 / 0,3 мм;
 • з осередками розміром в діапазоні від 20 до 110 мм.

Довжина виробів - стандартна і складає 150 м. Висота вимірюється кількістю осередків і в традиційному варіанті дорівнює 75 штук. Після посадки такої кукли на підбори реально отримати готову до використання сітку довжиною близько 75 м.

Якщо ви бажаєте виготовити сітку для риболовлі або виконати ремонт полотна готової снасті, замовте куклу необхідних параметрів на нашому сайті. При необхідності менеджери нададуть допомогу в підборі матеріалу. Консультація надається на безкоштовній основі. Подбайте про продуктивної риболовлі - купуйте якісні снасті, матеріали та комплектуючі до них з мінімальними витратами особистого часу і грошей.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: