Кукла Penguin з 0.18 ліски 150м на 75ячей ∅22 - 60мм Код: 0053

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська кукла Penguin з ліски - якість за хорошу ціну


Одним з древніх пристосувань для вилову риби вважається сітка рибальська. Ще на зорі виникнення даного промислу люди навчилися виробляти дану снасть, оскільки з її допомогою можна було отримати максимальний улов при мінімальних витратах часу і зусиль. До того ж, вона привертала увагу простотою в догляді і експлуатації, не вимагаючи наявності спеціальних навичок навіть у новачків. Завдяки таким перевагам сітка продовжує користуватися популярністю і у наш час для промислової риболовлі, і багато рибалок зі стажем навчилися виготовляти його самостійно у домашніх умовах. Для цього в першу чергу знадобиться такий матеріал, як кукла рибальська, знайти який у вільному продажу не складе труднощів.

Рибальська кукла: особливості будови і різновиди полотна

Кукла - це ні що інше, як сітне полотно, яке отримало свою назву завдяки зовнішньому вигляду. Воно являє собою сітку, що складається з осередків однакового розміру. Для виготовлення найчастіше використовуються:

 • капронові нитки;
 • нейлонові нитки;
 • ліска.

Всі вони можуть мати моноструктура або складатися з декількох тонких ниток, ретельно скручених між собою (скручена ліска).

Щоб отримати куклу, нитки переплітають між собою так, щоб вони в результаті перетворювалися в єдине цілісне полотно, яке складається із ромбоподібних осередків, розташованих один біля одного рівними вертикальними рядами. Якщо отримане сітне полотна розпрямити, то в залежності від ступеня еластичності матеріалу, а також сили натягу вічка можуть трансформуватися - витягуватися по вертикалі, по горизонталі або купувати симетричну квадратну форму.

Параметри кукли стандартні. Довжина традиційно дорівнює 150 м, а висота - 75 осередків. Діапазон можливих розмірів комірок досить широкий і варіюється в межах 20-110 мм. Вибір в цьому разі, насамперед, повинен залежати від того, який різновид риби планується виловлювати за допомогою виготовленої з полотна сітки - чим дрібніше видобуток, тим дрібніше повинні бути і вічка.

Перед тим, як купити куклу рибальську, слід визначитися ще з таким критерієм, як тип і особливості водойми, де буде здійснюватися рибалка. Орієнтуючись на умови риболовлі, необхідно вибирати і товщину нитки, використаної для виготовлення полотна. У нашому інтернет-магазині доступні до придбання кукли, товщина ліски яких варіює в діапазоні 0,13-0,3 мм.

Посадка кукли: що це за процедура?

Щоб з кукли вийшла рибальська сітка, готова до використання при промисловому вилові риби, її необхідно посадити на підбори (шнури), а потім оснастити поплавками і грузилами. Слід зазначити, що з стандартного 150-метрового полотна можна зробити сітку, загальна довжина якої становитиме 70-75 м.

Покрокове виготовлення снасті складається з таких етапів:

 • придбання сітне полотна з необхідною товщиною нитки і розміром вічка;
 • обчислення посадкового коефіцієнта;
 • визначення кроку для зав'язування вузлів на підборах;
 • безпосередня посадка сітки на підбори шляхом нанизування крайнього ряду осередків з прив'язкою за допомогою спеціальної нитки через певний рівномірний відстань вузлами;
 • розміщення вантажив і поплавців на підборах, які урівноважать один одного і забезпечать для сітки плавуче стан в воді (не дозволять ні повністю спливти, ні остаточно піти на дно).

Важливо! Для правильної посадки одна з підбір повинна бути коротше, ніж кукла, оскільки лише таким чином можна забезпечити готової сітки необхідне провисання. Сама процедура хоч і нескладна, але вимагає наявності теоретичних знань і практичного досвіду - адже найменша похибка може звести ефективність отриманої на виході сітки до нуля.

Кукла Пінгвін: переваги

Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує потенційним і постійним клієнтам купити куклу рибальську в Україні від північнокорейською виробника. Бренд Пінгвін давно присутній на ринку снастей і матеріалів для риболовлі та протягом усього цього періоду зумів зарекомендувати себе з позитивного боку, завоювавши визнання багатомільйонної аудиторії покупців. До ряду загальновизнаних переваг селевого полотна Пінгвін відносять:

 • еластичність ниток;
 • акуратне виконання і рівне розташування осередків;
 • легкість полотна;
 • несхильність до заплутування і стійкість до розривів;
 • високий рівень влагоотталківанія;
 • стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання;
 • несхильність пошкоджень під впливом солі в морській воді.

Кукла рибальські торгової марки Пінгвін виготовляються в декількох кольорах - темно-червоної, рожевої, блакитної. За рахунок тонкої ліски сітку практично не ідентифікується рибою в воді, тому можна гарантувати 100% потрапляння видобутку в пастку в місцях її достатку.

Кукла рибальська Пінгвін - це бюджетний варіант сітне полотна, з якістю якої не йдуть в порівняння багато дорогі вироби. Переконатися на особистому досвіді в позитивні властивості матеріалу можна, замовивши його на нашому сайті або по телефону. Консультанти магазину готові надати допомогу у виборі, щоб ви могли уникнути помилок.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: