Кукла рибальська з капронової нитки 93,5х3 - 150м на 100яч ∅90 - 150мм Код: 0211

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
100 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська кукла з капронової нитки (93,5х3 tex) - 0.8мм товщина

 

Рибальська кукла - це сітне полотно з капрону, складене в згорток, яке в подальшому використовується для виготовлення рибальських сіток, неводів, бреденів та інших знарядь лову. Для виготовлення сітне полотна потрібно посадити на підбори, оснащені поплавками (верхня) і грузиками (нижня). Це дозволяє з легкістю встановлювати її, розправляючи по ходу руху. Сітка, виготовлена ​​правильним чином, буде знаходитися у вертикальному положенні, забезпечуючи максимальний улов. Для виготовлення знарядь лову потрібно певний досвід і вправність.

Вибираючи сітне полотно, важливо звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, адже саме від типу нитки безпосередньо залежить міцність і уловістость майбутньої снасті. Пропонуємо вашій увазі куклу рибальську, виготовлену з білої нефарбованої капронової нитки товщиною 93,5х3 текс (це становить приблизно 0,7-0,8мм, так як нитка можна охарактеризувати за допомогою діаметра). Це найтовстіша нитку, яку використовують для в'язання сітне полотен, придатних для наших водойм.

Текс - це одиниця виміру лінійної щільності нитки, то є 1000 метрів буде важити 93,5 грам, а значення «х3» означає, що нитка виконана в 3 плетіння. Вони бувають у двох розмірах: 150 метрів довжини на 75 осередків висоти, і 150 метрів на 100 осередків. Кукли виготовлені методом в'язки з капронових ниток правої крутки. Всі вузли зав'язані добротно, акуратно і не з'їжджають. Якість плетіння можна оцінити перед покупкою, дивлячись на фото, представлені на сайті.

Особливості матеріалу

Капрон - синтетичне полиамидное волокно, що отримується з нафти. В даний час широко застосовується у виготовленні канатів і лісок, в автомобілебудуванні та виробництві парашутів, він входить до складу вовни, текстилю та інших побутових товарів. Сфера застосування для капронової рибальської кукли може бути досить широкою: вона може бути використана і рибними господарствами, провідними масштабну промислову діяльність, і приватними любителями риболовлі для виготовлення снастей і знарядь лову.

Капроновое волокно має такі характеристики: прозоро-білий колір, мінімальна гігроскопічність, помірна розтяжність. Виділяють такі особливості капрону:

 • при мінімальній товщині нитки витримує велику вагу, не розтягується;
 • не втрачає міцності при намоканні;
 • не вбирає вологу;
 • не деформується при великих навантаженнях;
 • не ламається при багаторазових вигинах;
 • стійкий до впливу УФ-випромінювання і морської солі;
 • не схильний до гниття і поразки грибками.

Всі ці особливості забезпечують капронові сітне полотна тривалий термін експлуатації, а значить і високу самоокупність. Завдяки міцності і високій якості вихідного матеріалу, сітки з капронової нитки виконають будь-які покладені на них завдання.

Переваги кукол з капрону

Поява капронових сіток зробило справжню революцію в сфері промислового та любительського рибальства. Вони прийшли на зміну гниючим сіткам з шовкових і бавовняних ниток.

Сітне полотна, виготовлені з використанням кукли з капрону, зручні у використанні і мають ряд переваг:

 • мають тривалий термін служби;
 • демонструють високу уловістость;
 • ремонтопригодні;
 • їх можна експлуатувати незалежно від пори року і температурного режиму;
 • стійкі до пошкоджень і розривів;
 • практично непомітні в воді;
 • при виїмці риби можна не дотримуватися підвищену акуратність, що значно прискорює процес;
 • їх можна самостійно піддати фарбування в бажаний колір.

Сітне полотна з капронової нитки можна використовувати для глибоководної риболовлі на хижу рибу, можна розміщувати в темних і каламутних водах. Вони незамінні під час розливів річок, цвітіння води. Якщо дно водойми складається з черепашника, то сітне полотно НЕ буде пошкоджено порізами. Такі сітки є оптимальним знаряддям лову великої риби, такої як лящ, судак.

Вигідні покупки в ЗВЗ

В інтернет-магазині ЗВЗ можна вигідно придбати будь-які допоміжні матеріали для побудови снастей і знарядь лову, а також рибальські кукли з капрону. Ми співпрацюємо з вітчизняними виробниками і великими постачальниками, тому можемо запропонувати конкурентну вартість без втрат в якості.

Ви можете зробити замовлення, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Наші менеджери дадуть кваліфіковану консультацію, щоб покупка була правильною і корисною. Зручна форма оплати і швидка доставка зроблять співпрацю ефективним і приємним.

Звертаємо вашу увагу, що використання матеріалів і комплектуючих, представлених в асортименті інтернет-магазину для створення промислових знарядь вилову риби в браконьєрських цілях заборонено на законодавчому рівні. Відповідальність за такі дії несе безпосередньо рибалка.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: