Кукла Японська - Barracuda з 0.30 ліски 150м на 75ячей ∅100 - 120мм Код: 0202

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
75 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Японія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітне полотно від виробника Barracuda - то, що вас здивує


У числі найбільш древніх рибацьких снастей знаходяться сітки. На піку популярності вони перебувають і нині, на протязі багатьох століть доводячи свою ефективність, високу уловістость, максимальну практичність і простоту в застосуванні. Крім цих переваг, сітки характеризуються невисокою вартістю, іншими словами, доступністю для широкого кола споживачів.

Але в Україні на рівні законодавства строго обмежені можливості використання таких знарядь рибного лову. Щоб забезпечити захист навколишнього середовища в цілому і біоресурсів зокрема, дозволений тільки промисловий вилов риби за допомогою сіток спеціалізованими артілями, приватними рибгоспу і т. Д. Рибак-любитель, який вирішив встановити таке пристосування в водоймі, вважається браконьєром. До нього буде застосована міра покарання, відповідна нормам закону.

Далеко не всі фахівці вважають найкращим варіантом купувати готові сітки. Багато хто віддає перевагу виробам, виготовленим за індивідуальним замовленням, оскільки таким снастей можна надати ті характеристики, які будуть максимально відповідати конкретним умовам риболовлі (розміри, колір, діаметр вічок, тип поплавців і вантажив і т. Д.).

Важлива частина кожної снасті - це основне полотно, від правильного вибору якого буде залежати її уловістость. Якісні японські сітки (кукли, поділи - як їх ще часто називають професіонали) можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Специфіка кукол японського виробництва

В асортименті є сітне полотна BARRACUDA, вироблені на території Японії. У ролі основи для їх виготовлення застосована ліска з високим рівнем міцності і еластичності. Технологія подвійного вузла, використана виробником для плетіння, дозволяє вчетверо збільшити стійкість кукол до навантажень, в порівнянні з дешевими китайськими аналогами. Як результат, затребуваність делей BARRACUDA на ринку комплектуючих для виготовлення знарядь лову зростає.

Спеціальна присадка, застосована в процесі виробництва, забезпечує:

  • фарбування сітне полотна в фіолетовий колір, який непомітний для риби у водоймі;
  • створення захисного бар'єру від УФ-випромінювання;
  • високу еластичність полотна, його здатність витягуватися ставати на 35% більше за розмірами, в порівнянні з початковими габаритами.

Нерідко риба в процесі вилучення з сітки заплутується у ліску, застряє головою в осередку і не має можливості самостійно просунутися в будь-яку сторону. Єдиний вихід для рибалки в такому випадку - підштовхнути її, застосувавши фізичну силу. Якщо для виготовлення сітки використана дель BARRACUDA, можна не переживати, що вона лопне під натиском.

Якими параметрами наділені поділи?

Товщина ліски варіюється в межах 0,15 ... 0,30 мм, а розмір осередків - в діапазоні 30 ... 120 мм. Довжина типова - 150 м, як і висота - 75 вічок.

Ви вирішили сітне полотно купити, але не знаєте, яка висота в метрах вам необхідна? Тоді помножте діагональ осередків, яка вам підходить, на їх число в висоту, застосувавши формулу діагоналі квадрата.

Діагональ квадрата ви дізнаєтеся, помноживши √2 (число 1,41) на сторону квадрата (їм виступає обрана вами осередок).

Наприклад, сторона квадрата (тобто, осередки) - 80 мм, загальна кількість наявних по висоті полотна ячей - 75.

  • 1,41 * 80 = 112,8 мм;
  • 112,8 * 75 = 8460 мм.
  • Вам знадобиться полотно заввишки приблизно 8,5 м.

Якщо ви хочете перед покупкою переконатися в якості кукол, замовте зразок. Ми надішлемо його вам безкоштовно на вказане відділення транспортно-логістичної компанії «Нова пошта». Вам знадобиться заплатити тільки за доставку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: