Сітка рибальська тристінна 1.6м на 40м Нитка (Об.груз) Код: N-80

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка тристінна 1,6 м на 40м (Капронова)


На купівлі тристінною сітки з капрону зупиняють свій вибір досвідчені рибалки, яким важлива не простота установки, а великий улов риби. Такі знаряддя прослужать своєму власникові не один сезон. Краще купити одну таку сітку, ніж багато зябрових знарядь, особливо китайських, які можуть зіпсуватися при першому ж виїзді на рибалку. Таким чином, ви зможете заощадити і придбати інші снасті.

Тристінна сітка з капрону: високий улов забезпечений!

Тристінна сітка - рибальське знаряддя, яке складається з частика і двох ряжевих полотен. Основне полотно, як правило, робиться довше ряжі, для того, щоб риба, потрапляючи в сітку, не могла вибратися. Така конструкція підвищує уловістость вироби.

Кожне з полотен виконує свою функцію. Принцип роботи частика - ловля риби за зябра, ряжевого сітне полотна - заплутування живності в комірках. Всі частини рибальського знаряддя насаджуються на шнур. Розмір вічком може бути будь-яким, але в частик вони завжди менше, ніж в ряжі. Додатково виріб комплектується грузиками і поплавками.

Якщо сітка планується використовувати на водоймах з сильною течією, тоді слід подбати про покупку інших уважковуючих снастей. Це самі дороги сітки, тому що  їх неможливо виготовити без ручної праці.

Пропонуємо купити сітку з капронової нитки. Капрон довговічний і міцний. При випадкових механічних пошкодженнях значно рідше рветься, в порівнянні з ліскою, менше плутається при установці.

В асортименті нашого риболовецького інтернет-магазину комбіновані сітки. Частик виготовлений з нейлону, а бічні сітки з ліски. Цей матеріал має такі переваги, як:

  • висока уловистість;
  • простота в догляді;
  • демократична ціна.

Якщо ви не можете визначитися яка тристінка краща, тоді зупиніть свій вибір на комбінованому знарядді для лову риби. Воно в два рази ефективніше, ніж виріб, виготовлений тільки з капрону або ліски.

Купуючи тристінні сітки, пам'ятайте, що згідно ЗУ «Про рибне господарство» заборонено використання сіток для лову риби. Такі знаряддя застосовуються тільки для промислового вилову в приватних водоймах або рибних господарствах.

Тристінні капронові сітки за демократичними цінами

В інтернет-магазині ЗВЗ найнижча ціна на капронову сітку. Пропонуємо придбати тристінну сітку з нитки товщиною 0.20мм (29х2текстіль), висотою - 1,6 метра, довгою - 40 метрів. Білий колір матеріалу дозволяє полотну зливатися з водою і ставати непомітним для риби. Тип грузика - свинцева дріб, верхній і нижній шнур виготовлений з поліпропілену. Плаваючий шнур товстіший, вантажний - тонкий. Саме на нього чіпляється грузик. Особливістю даної сітки є міцне капроновое сітне полотно і лісочні бічні стіни. В асортименті полотна з розміром вічка від 30 до 70 мм.

Цю тристінну сітку та інші снасті купуйте у нас. Ми пропонуємо:

  • величезний асортимент знарядь лову. У продажу не тільки сітки, але і різноманітні сітне матеріали, павуки, неводи та багато інших товарів для риболовлі;
  • варіативність способів доставки і оплати. Клієнт сам вибирає найбільш зручний для нього варіант;
  • професійну консультацію. Наш працівник допоможе підібрати оптимальний діаметр вічка, матеріал сіткиі тип вироби під вилов конкретного виду риби, а також розповість про терміни доставки і відповість на інші питання.

Не відкладайте покупку знарядь для лову риби на останній момент. Якщо ви хочете отримати якісні трирядки за прийнятною ціною і в короткі терміни, тоді оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині і насолоджуйтеся добрим уловом.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: