Рибальський павук капроновий 1 на 1м (Фатка, малявочник) Код: 0010

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Розмір
1х1 метр
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальський павук - малявочник


Рибальський павук - це вид снасті, відомий кожному поважаючому себе рибалці. Павук - малявочник - ледь не найпоширеніший типорозмір, який користується підвищеним попитом. Малявочник отримав свою назву тому, що його використовують, як правило, для вилову малька або дрібної рибки. Конструктивно він нічим не відрізняється від своїх більш габаритних «побратимів», крім розміру, який складає 1х1м. Розмір осередку, зважаючи на особливості риби, яку планують зловити за допомогою малявочника, становить всього 6 мм.

У нас ви можете купити рибальський павук «малявочник» високої якості, виконаний з ліски, що дає снасті додаткові переваги. Ліскане так вибаглива, як капрон, який може бути пересушене на сонці, а під впливом вологи має властивість зопрівати, що призводить до появи неприємного запаху. Безумовно, такий запах відлякує рибу, а тому після риболовлі будь рибальський павук з ниток або капрону рекомендовано ретельно прати і висушувати. Капронові павуки воліють тільки ті рибалки, які використовують снасті на місцевості, де дно водойми має неправильний рельєф і всякі «неприємні сюрпризи, здатні пошкодити снасті. В цьому випадку, дуже важливо міцність снастей.

У всіх інших випадках, бувалі рибалки віддають перевагу сітці-павуку з ліски, так як вона не обтяжується в процесі рибної ловлі, проста в експлуатації, легко може бути відремонтована і має тривалий термін експлуатації. Сьогодні у вас є можливість купити в Україні рибальський павук «малявочник» від відомого заводу виробника «Касимов». Цей виробник пропонує продукцію високої якості, яка досить відома в колі рибалок завдяки міцності і довговічності полотна сітки. Вартість всіх виробів в нашому магазині цілком демократична, а способи оплати та доставки - зручні для кожного.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: