Рибальський павук капроновий 4 на 4м (Фатка, малявочник) Код: 0015

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Капронова нитка
Розмір
4х4 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальський павук капроновий 4 на 4м


Риболовля за допомогою такого пристосування, як павук капронову рибальський, користується особливою популярністю завдяки простоті, високим показникам продуктивності і мінімальних витрат зусиль. Ця снасть має вигляд пастки, створеної з капронової сетеполотна, одягненого на спеціальні дуги, і оснащеної стійкою-стовпом з мотузкою. Виходячи з принципу застосування, спорядження отримало ще одну назву - фатка для рибного лову.

Як застосовується павук?

Особливістю капронової сітне полотна вважається його виконання - ручна наборка. А це означає, що воно є стійким до зносу і здатним прослужити протягом тривалого терміну експлуатації. Павук капронову для лову риби відрізняється т. Н. «Кишенею» достатнього розміру і міцності, який формується під вагою риби в результаті провисання сетеполотна на 10-20 сантиметрів, завдяки чому видобуток неможливо втратити.

Щоб отримати свій улов, досить розмістити павук капронову для риболовлі на дні водойми і систематично несподівано витягувати його з води. З якою періодичністю піднімати снасть - можна вибирати самостійно. В середньому оптимальним є інтервал в 10 хвилин.

Переваги капронової снасті

Невід'ємними перевагами, якими володіють рибальські павуки капронові, є:

  • міцність полотна на розрив;
  • зносостійкість;
  • здатність протистояти забрудненню водоростями, донним мулом, а також заплутування на коряжістий дні;
  • високий показник утримування улову;
  • наявність снастей з різним розміром вічка.

Купити павук рибальський капронову не завадить ще й тому, що сетеполотна такої якості легко піддається відновленню в домашніх умовах. Якщо все ж трапиться розрив сітки, навіть у рибалки-початківця не виникне труднощів при усуненні невеликого механічного пошкодження. А це означає, що вдасться заощадити - адже не доведеться викидати снасть і витрачати фінансові кошти на придбання нової.

Пропонуємо вивчити наш каталог, щоб купити павук рибальський капронову в Україні такої конфігурації, яка б максимально відповідала вашим запитам, перетворивши рибалку в комфортне проведення часу.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: