Поріж, кукла для риболовної сітки 150м на 12ячей Ø200 - 230 Код: 0062

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
12 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
150 метрів
Матеріал
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Поріж для риболовної сітки (93,5x3 текс) - 0.8мм товщина


Поріж для сітки потрібен рибалкам, які звикли займатися виготовленням складних двохстінних або тристінну сітку власними силами. Щоб прискорити цей процес, рекомендуємо придбати готовий рідше з капронової нитки, який необхідний для промислового лову риби. Це незамінна снасть в рибних господарствах і артілях, а також для вилову риби у власних ставках.

Якщо людина використовує ці товари в браконьєрських цілях, то і відповідальність несе за це сам покупець. Якщо ви рибалка-любитель, досить буде рідше розміром 25-30 м, все залежить від розміру водойми і обсягів вашого рибництва.

Для чого потрібні рідше для сітки?

Поріж на сітку необхідний для виготовлення двохстінних або тристінну рибальських сіток. На відміну від одностінних ставних сіток, вони мають складну конструкцію, при неправильному виготовленні або установці часто сплутується. Складаються такі сітки з дрібного полотна, яке оточене рідше, тобто сіткою з великими вічками. Ці дві заготовки мають різну висоту: так, частик в 1,5-2 рази вище режі. Це робиться для того, щоб риба, потрапляючи в сітки , легко протягалася через водойму і потрапляла в утворився кишеню. Після чого їй дуже важко вибратися, адже сітка рибу не просто об'ячеівающіх, а вона заплутується в ній. Тому в народі такі снасті називають «путанку».

Поріж для сітки мають осередки розміром від 170 до 400 мм. Виготовляється з:

  • кручений капронової нитки. Вона не піддається процесам гниття, витримує велике навантаження, стійка до пошкоджень при частих вигинах, не так сильно плутається, як ліска, має підвищену розривну здатність, може збільшуватися в довжину, не втрачаючи при цьому форми, що говорить про її еластичності;
  • мононити або, іншими словами, ліски. Може бути скручена або звичайна. Використовується для збільшення рівня допустимого навантаження. Підходить для застосування в будь-яких водоймах, але найбільше - для лову риби в брудній і каламутній воді.

Розмір осередків буде залежати від діаметра осередків частика. Тобто, чим він дрібніше, тим і осередки режі будуть менше. Головне правило: що вони не повинні бути однакового розміру, адже частик призначений для лову дрібної риби, а рідше - для більших видів.

Поріж для сітки в асортименті інтернет-магазину ЗВЗ

Поріж на сітку пропонуємо придбати в інтернет-магазині «ЗВЗ». Незважаючи на великий асортимент готових сіток , рибалки-любителі і професіонали виготовляють снасті для лову самостійно. Так людина може бути впевненим у якості та їх можливості. Часто буває дешевше виготовити снасті, ніж купити.

Для цього потрібно скористатися якісними готовими полотнами з сітне матеріалів. Фахівці нашого інтернет-магазину пропонують придбати рідше для риболовної сітки tex 93,5x3. Це сітне полотно з капронової нитки з розміром осередків 230 мм і товщиною нитки tex 93,5x3 - приблизно 0,8 мм. Їх використовують для виготовлення промислових сіток. Готовий рідше значно прискорює виробництво сітки. Раніше їх в'язали вручну з нитки або ліски. Це трудомісткий і досить складний процес, тому якщо ви не володієте навичками і достатнім досвідом, краще порежь на сітку придбати за розумною вартістю у надійного продавця.

Перед покупкою приладдя визначитеся з наступними пунктами:

  • який вид риби виловлюється і якою вагою;
  • розмір водойми;
  • глибина, на яку буде встановлюватися сітка.

Важливі характеристики полотна, на які слід звертати увагу - це висота, діаметр комірки, довжина сітки і діаметр нитки. Довжина і висота вказуються в натягнутому стані. Правильно вибравши рідше на сітку та інші матеріали для виготовлення снастей, можна забезпечити хороший улов риби.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: