Сітка фінська Баракуда, одностінна 2м на 30м (Шнурова) Код: Barracuda

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
Довжина
25-30 метрів
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Фінська риболовна сітка - Баракуда


Серед вітчизняних рибалок у особливій пошані знаходиться сітка фінська рибальська. Це дуже якісне полотно, яке виробляється в Фінляндії, країні, де рибальська промисловість займає особливе місце в економіці. Якщо ви в рибальських снастях найбільш цінуєте міцність і довговічність, тоді зверніть увагу саме на такі спорядження.

Параметри оригінальної фінської одностінної сітки

Справжня фінська одностінна сітка виготовляється з дуже якісної ліски від 0,15 до 0,20 мм в товщину. Для плетіння використовується жорстка моноліска, що володіє високою міцністю на розрив, стійкість до дії ультрафіолетових променів, іншими характеристиками в залежності від обраного типу снасті.

Пропонуємо придбати фінку Баракуду висотою 2 м, довжиною 30 м. Це розміри стандартних сіток якими користується більшість початківців і професійних рибалок. Сірий колір ліски дозволяє використовувати її в каламутній, болотистій воді. Особливістю даної сітки є поплавочні та грузикові шнури, заховані в оплетку, завдяки чому сітка не плутається. Це дуже важливо в умовах промислового лову риби.

Якість даного товару можна назвати кращим з представлених в інтернет-магазині ЗВЗ і на ринку оснащення в цілому. Краще купити одну сітку і користуватися нею багато років, ніж постійно замовляти нові дешеві снасті, які можуть порватися при першому вилові риби.

Переваги такої сітки:

  • еластичність сітне полотна;
  • висока міцність ліски, з якої сплетена сітка;
  • широкий асортимент сіток з розмірами вічко: 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70 мм;
  • можливість установки на річкове дно.

Якщо ви вирішили купити фінку, то слід знати, що не всі такі сітки виготовляються саме в Фінляндії. Їх виробництво налагоджене на території різних країн. За основу виготовлення снастей береться фінська технологія, і, відповідно такі знаряддя лову називають фінськими. Встановлюються на дно за допомогою уважковуючого шнура, після занурення сітка з його допомогою розправляється. Такі снасті після покупки відразу готові до вилову рибу. Власнику не потрібно додатково купувати оснащення. Зяброву сітку, виготовлену за фінською технологією, дуже легко встановити навіть одному рибалці.

Фінська рибальська сітка в інтернет-магазині ЗВЗ

Купити фінку Барракуда з гарантією якості рекомендуємо в нашому магазині риболовецьких снастей і товарів для активного відпочинку. У нас продаються тільки оригінальні знаряддя лову, які можна замовити з будь-якого куточка України. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова пошта». Оплатити сітку можна в точці видачі товару. Ми не вимагаємо передоплати. Замовивши фінку у нас, ви отримаєте:

  • обробку замовлення протягом 2 хвилин;
  • професійну консультацію;
  • доставку снастей від 1 дня
  • багаторічну гарантію якості на всі фінки.

Такі сітки можуть бути ручної та машинної в'язки. Перші, природно, більш якісні і дорогі, другі можуть проводитися на заводах Китаю, Польщі, Росії. У Барракуди осередку пришиваються до сітневих підборах. Завдяки цьому не відбувається западання шнурів за самі ячей. Саме за цією ознакою можна відрізнити фінські сітки від інших. Купуючи сітку фінську рибальську в інтернет-магазині ЗВЗ, будьте впевнені, що вона - дійсно виробництва Baracuda, бренду, який займається виготовленням снастей не один десяток років і для якого якість - не порожній звук.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: