Сетеполотна, кукла Penguin з 0.15 ліски 200м на 200ячей ∅25 - 70мм Код: 0210

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
200 ячей
Будова
Одностінна
Довжина
200 метрів
Матеріал
Виробник
Тайвань

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітне полотно, кукла Penguin - відмінний вибір для промислу


Промислова і любительська рибалка все більше розвивається, а для того, щоб зробити риболовлю простіше, потрібні спеціальні снасті.

Рибальське сітне полотно (кукла) - це спеціальний матеріал для споруди знарядь лову, в основі якого, зазвичай, лежить скручена ліска. Палять може мати товщину від 3 до 12 ниток, що робить готовий виріб більш м'яким і еластичним. Полотно рибальської сітки не оснащено підбираннями (шнурами), вантажами, і поплавками. Головними характеристиками сіткового полотна є товщина ліски і розмір осередків сітки. Підбирається в залежності від індивідуальних потреб покупця.

Сітне полотно Penguin - надійне придбання

Представляємо сітне полотно рибальське 200 м на 200 яч. виготовлене з ліски товщиною 0,15 мм і з розміром осередків від 25 мм до 60 мм. Виробник: компанія Penguin (Тайвань), що займає лідируючу позицію на ринку рибальських снастей. Купити сітне полотно Penguin - це вигідно і надійно, так як воно досить міцне, стійке до впливу УФ випромінювання і солоної води.

Сітне полотно пофарбовані в зелений колір, мають ширину 200 м. Висота вимірюється кількістю осередків і в пропонованому варіанті дорівнює 200 штук. Після посадки полотна на підбори можна отримати готову до використання сітки довжиною близько 140м м. Для поліпшення фіксації вузла, а також для експлуатаційних показників, сітне полотно піддаються термофіксації.

Як з сітне полотна виготовити снасть?

Рибальські сітки, виготовлені вручну мають ряд переваг перед готовими, де полотно пришивається внатяжку і при найменшому натягу рветься. В процесі ручної посадки є можливість регулювати натяг полотна, що не стискаючи верхню підбору, що в свою чергу дає можливість розподіляти нижній шнур рівномірно по нерівностях дна, підвищуючи уловистость сітки.

Щоб виготовити повноцінну снасть необхідно провести ряд дій:

 • Відрізати потрібну кількість полотна, необхідне для потреб рибалки.
 • Посадити сітне полотно 200х200 на верхню і нижню підбори.
 • Важливо чітко і правильно розподіляти вузли, фіксувати їх.
 • Оснастити верхню підбору поплавками.
 • На нижній підборі закріпити важки.

Ці кроки важливо виконати для того, щоб верхній шнур тримався на плаву, а нижній тонув у воді. Нижній шнур не повинен бути занадто важким, тому що сітка повинна плавно тонути у воді, та й уловістость вважається вищою в тому випадку, якщо натяг полотна між підбираннями невисока.

Переваги сіток

Головною перевагою рибальського сітне полотна можна назвати високу міцність, яка досягається за рахунок скручування лісок. Якщо використовувати звичайну ліску, то вона відразу рветься при найменшому натягу, а в разі використання скрученої нитки - вона здатна подовжуватися на 5-10% у разі розтягування і тільки потім рветься.

Сітки з такого полотна мають високу уловістость. Це можна пояснити тим, що показник заломлення ліски і води ідентичний, що робить сітку непомітною у воді. Таку снасть можна використовувати для упіймання великої риби, проте краще уникати забруднених водойм - це зменшує термін експлуатації виробу.

Також сітне полотно з ліски відрізняються:

 • високою міцністю;
 • стійкість до пошкоджень і розривів;
 • при зануренні у воду сітка набуває додаткову м'якість і еластичність;
 • ідеально рівними осередками;
 • практично непомітні в воді, завдяки унікальній забарвленням;
 • стійкістю до дії ультрафіолетових променів;
 • можливістю використання в солоній воді;
 • високою уловистостью;
 • відмінними експлуатаційними характеристиками.

Сітне полотна з ліски мають широке застосування, і можуть бути використані в якості промислових і аматорських знарядь лову.

Ефективна рибалка зі снастями від ЗВЗ - це реальність, коштує лише заздалегідь подбати про їх придбання.

Вигідні покупки в ЗВЗ

В інтернет-магазині ЗВЗ можна знайти будь-які допоміжні матеріали для побудови снастей і знарядь лову, а також купити сітне полотно з ліски. Ми співпрацюємо з відомими виробниками і великими постачальниками, тому можемо запропонувати конкурентну вартість без втрат в якості.

Ви можете зробити замовлення, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Наші менеджери нададуть кваліфіковану підтримку, щоб покупка була правильною і корисною. Зручна форма оплати і швидка доставка зроблять співпрацю ефективним і приємним.

Звертаємо вашу увагу, що використання матеріалів і комплектуючих, представлених в асортименті інтернет-магазину для створення промислових знарядь вилову риби в браконьєрських цілях заборонено на законодавчому рівні. Відповідальність за такі дії несе безпосередньо рибалка.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: