Костюми для рибалки і полювання

  • Костюми для рибалки і полювання

Каталог: Одяг та взуття

Професіоналам відомо, що одяг для полювання та риболовлі - це фактор, від якого безпосередньо залежить результативність промислу. Якщо людина, відправившись на тривалий час в умови дикої природи, буде відчувати дискомфорт, його активність знизиться, увага розсіється, і у видобутку з'явиться шанс вислизнути.

Придбати екіпіровку для риболовлі та полювання в наш час - з одного боку, не проблема, оскільки на ринку представлений широкий асортимент речей, виготовлених вітчизняними і зарубіжними виробниками. З іншого ж боку, покупців чекають деякі труднощі в процесі вибору. Перш за все, це стосується співвідношення ціни і якості. Брендовий одяг від всесвітньо відомих виробників можуть дозволити собі далеко не всі з причини її дорожнечу (по-перше, доводиться переплачувати за логістику, а по-друге, за розкручений бренд). А дешеві моделі часто неміцні, ненадійні, нестійкі до зносу.

Вихід з цієї ситуації є. І полягає він у придбанні екіпірування виготовленої українською швейною фабрикою. Костюми багатьох виробників присутні на ринку більше 5 років. Перед запуском масового виробництва речі неодноразово тестувалися, і в процесі випробувань на міцність їм швидко вдалося зарекомендувати себе з позитивного боку.

Виробник прислухається до думки своїх клієнтів і з року в рік модернізує моделі відповідно до побажань і запитами безпосередніх споживачів. Саме тому продукція продовжує збирати величезну кількість позитивних відгуків в інтернет-мережі.

Різновиди і переваги камуфляжного одягу

Літній костюм «Отаман» - це зразок оптимального поєднання ціни та якості. Кінцеву вартість виробів вдається знизити, насамперед, за рахунок місцевого виробництва та відмінній економії на транспортно-логістичних послугах. Належна увага приділяється вибору матеріалів та фурнітури. Залежно від використаної при пошитті тканини випускається одяг двох різновидів:

  • літній, що складається з бавовняного текстилю;
  • демісезонний, зшитий з мембранного матеріалу.

Камуфляжі наділені продуманим дизайном. Наприклад, спеціально для мисливців передбачені приховані патронташі, які при необхідності вивертаються з кишень і закріплюються зовні липучкою. Якщо вони не потрібні, їх зовсім не видно, і вони ніяк не заважають.

Бавовняна тканина і її гідності

Бавовняний текстиль - це матеріал, виготовлений з натуральних волокон, що утворюються в коробочках рослини, відомого під назвою бавовник. Дана тканина славиться такими перевагами:

  • високим рівнем міцності;
  • зручністю в носці;
  • гіпоалергенність і відмінними гігієнічними властивостями;
  • здатністю добре піддаватися багаторазового прання і прасування;
  • можливістю вбирати вологу з шкірних покривів, але не ставати при цьому мокрою на дотик;
  • «Дихаючої» поверхнею;
  • високим терморегулюючим потенціалом.

Виробники здійснюють просочення полотна специфічними хімічними складами. Після такої обробки матеріал мнеться значно менше і розгладжується набагато швидше. Щоб тканина не давала усадку при пранні, проводиться протиусадочна обробка в спеціальній машині. Матеріал просочується речовиною, що знижує рівень наповнення волокон у водному середовищі.

Прати речі з бавовняної тканини можна в машині. Оптимальна температура для кольорового одягу становить +40 ̊С. Можна вибирати стандартний режим з автоматичним віджиманням. Оскільки виробник застосовує високоякісні екологічні барвники, камуфляж НЕ злиняє і не втратить свій колишній колір.

Мембранний текстиль і його позитивні властивості

Демісезонний камуфляжний костюм, зшитий з мембранного матеріалу - це зразок максимальної практичності. У цій тканині з виворітного боку є особливий шар - мембрана. Вона являє собою ультратонку полімерну плівку, товщина якої дорівнює сотих часток міліметра. У структурі плівки є мікроскопічних розмірів пори, завдяки яким матеріал володіє односторонньою водопроникністю. Це означає, що волога, яка потрапляє на мембрану зсередини, виводиться назовні, а в зворотному напрямку не проступає.

Мембранна тканина славиться такими позитивними характеристиками:

  • здатністю зберігати тепло під одягом;
  • можливістю захищати в умовах підвищеної вологості;
  • легкістю;
  • нездатністю сковувати рухи і комфортністю в носці;
  • високим ступенем міцності і стійкості до подряпин, розривів і іншим механічних пошкоджень;
  • вітронепроникністю;
  • морозостійкістю.

Речі з мембранної тканини вимагають особливого догляду. Для їх прання категорично не можна застосовувати порошкові миючі засоби. Пов'язано це з тим, що дрібні частинки прального порошку призводять до засмічення пористої структури мембрани, через що вона втрачає свої експлуатаційні якості. Такий же негативний ефект роблять на матеріал кондиціонери і відбілювачі. Потрібно купувати спеціальні засоби для прання мембранного текстилю.

Миючі засоби з хлором або його похідними, навпаки, призводять до посилення перфорації мембрани. Після цього тканина «дихає» краще, а ось від вологи зовсім не захищає.

Не рекомендується прати у пральній машині при температурі води, що перевищує +40 ̊С. Протипоказане автоматичне віджимання. Слід віддати перевагу ручній процедурі, але без «скручування». Сушити речі необхідно в місці, де немає впливу прямих сонячних променів і високої температури.

Де купити костюм для полювання і риболовлі?

Для цього необхідно уважно ознайомитися з каталогом інтернет-магазину ЗВЗ. Щоб замовити костюм для полювання і риболовлі, заповніть форму замовлення на сайті. При необхідності звертайтеся по телефону до менеджерів за додатковою консультацією.

27.04.2018 10:00:56
0
1937